Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Naujienos

Nauja APVA paramaNauja APVA parama

Antradienį, vasario 27 d., gyventojai sulauks naujo paramos kvietimo nuosavoms saulės elektrinėms iki 10 kW savo gyvenamajame būste įsirengti ir tapti gaminančiais vartotojais. 

Daugiau

Ateityje pastatai pusę savo elektros energijos turės skirti elektromobilių įkrovimui. Ar NT rinka tam pasiruošusi?Ateityje pastatai pusę savo elektros energijos turės skirti elektromobilių įkrovimui. Ar NT rinka tam pasiruošusi?

Prognozuojama, kad iki 2035 m. elektromobilių skaičius pasaulyje išaugs septynis kartus nuo 10,5 mln. (2022 m.) iki 74,5 mln. (2035 m.). Ekspertų skaičiavimu, vien tik elektromobilių įkrovimui elektros poreikis 2030 m. pasaulyje sieks 655 TWh. 

Daugiau

Startavo pirmo APVA parama šiemetStartavo pirmo APVA parama šiemet

Šiandien, sausio 30 d., gyventojai sulauks naujo kvietimo teikti paraiškas kompensacijoms nuosavoms saulės elektrinėms iki 10 kW savo gyvenamajame būste įsirengti ir tapti gaminančiais vartotojais.

Daugiau


Spalis - Hager mėnuo Elektrobalt skyriuoseSpalis - Hager mėnuo Elektrobalt skyriuose

Visą spalio mėnesį Hager kviečia apsilankyti Elektrobalt skyriuose.

Daugiau

OBO Ion įkrovimo stotelėsOBO Ion įkrovimo stotelės

Su „Ion“ įkrovimo stotelėmis OBO garantuoja patikimą sprendimą paprastai realizuojamam PV optimizuotam elektromobilių įkrovimui – individualiuose namuose arba visam transporto priemonių parkui įmonės teritorijoje.

Daugiau

Keičiasi EATON gaminiaiKeičiasi EATON gaminiai

EATON keičia savo gaminius - techniniai parametrai lieka identiški ankstesniems.

Daugiau


Lietuvos energetikos agentūra kviečia gyventojus teikti paraiškas dalies išlaidų kompensavimui gauti, įsirengiant elektromobilių privačias įkrovimo prieigas. Paraiškos bus priimamos iki 2024 m. rugsėjo 30 d., pagal atnaujintas po ankstesnio kvietimo ir daug palankesnes finansavimo sąlygas.

Daugiau

Elektrobalt tapo oficialiu Fronius pardavėju LietuvojeElektrobalt tapo oficialiu Fronius pardavėju Lietuvoje

 „Elektrobalt“ džiaugiasi galėdama atstovauti šį gamintoją bei pasiūlyti savo klientams aukštos bei nepriekaištingos kokybės, pagamintų gaminių Europoje. 

Daugiau

Nauji Trina solar moduliaiNauji Trina solar moduliai

Nauji saulės moduliai iš Trina Solar jau Elektrobalt! 

Atraskite naujuosius Trina Solar Vertex S saulės modulius.
 Daugiau

EATON KLV-U skydeliaiEATON KLV-U skydeliai

Atraskite EATON KLV-U skydelius ir jų privalumus jau dabar!

 Daugiau


2023 metų APVA paramos startas!2023 metų APVA paramos startas!

Net 40 mln. eurų valstybės dotacija saulės elektrinėms įsirengti. Tačiau šį kartą yra naujovių!

 Daugiau

Elektrobalt kartu su KOPOS kviečia į informacinį rytą!

KOPOS atstovai kalbės apie platų KOPOS produktų asortimentą
ir pristatys inovatyvius ir naujus KOPOS sprendimus.

Vieta: Liepkalnio g.  85A, Vilniuje.

Laikas 2022-10-13 8:00-12:00

Daugiau

Elektrobalt Octoberfest 2022

Tradicine tampanti Elektrobalt Oktoberfest šventė jau Rugsėjo 29 dieną, Kaune.  Šventė vyks naujai atidaromame Kauno biure Islandijos pl. 161, Kaunas, kuris atveria duris jau Rugsėjo 1ąją. Dėl dalyvavimo teiraukitės savo vadybininko.

Schneider Eletric gaminių parinkimo įrankis padeda pasirinkti gaminius, atitinkančius jūsų poreikius. Šis įrankis padės taupyti laiką ieškant gaminių ir suderinamų priedų pagal katalogo nuorodas ar konfigūruojamus gaminius. Nereikia prisijungti: mėgaukitės paprasta prieiga bet kur ir bet kada.
 Daugiau


Jau galima teikti paraiškas įsirengti saulės elektrinę namų ūkiuose: parama siekia beveik 30 mln. eurų. Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) skelbia kvietimą gauti paramą gyventojams, norintiems įsirengti nuosavas saulės elektrines savo namų ūkiuose.

Daugiau

Kiek įmanoma labiau sumažinti aplinką neigiamai veikiančių CO2 emisijų – vienas ambicingiausių ir globaliausių siekių, judant tvaresnės ateities link. Esame socialiai atsakingas verslas, suvokiantis savo sektoriaus indėlio svarbą sprendžiant kaip niekada aktualią klimato krizę, tad nuo šiol judėsime šia kryptimi dar nuosekliau – savo procesuose vadovaudamiesi visame pasaulyje pripažįstamu aplinkos apsaugos vadybos sistemų ISO 14001 standartu. Daugiau

Publikuota 2022-02-07

Elektrobalt bendradarbiauja su vienu iš pasaulyje lyderiaujančių, Saulės elektrinių modulių gamintojų - Trina Solar.  Esame vienas iš oficialių  atstovų Baltijos šalyse

Daugiau

Kylant energijos kainoms, bet ir dėl aplinkosaugos priežasčių, vis daugiau pastatų savininkų renkasi savo pastatus apšiltinti. Tačiau kokybiška izoliacija – tai gerai pariktų sprendimų visuma. Tai taip pat apima elektros izoliaciją. 

Daugiau


Sparčiai augant statybų rinkai kabelių gamintoja „Prysmian Group“ primena, kad labai svarbu yra pasirinkti tinkamą kabelio tipą ir laikytis jo montavimo sąlygų. Nesilaikant šių reikalavimų gali būti padaryta didelė žala turtui.

Daugiau

Viena pagrindinių kliūčių prijungiant elektromobilį prie įtampos - prieigos prie viešųjų įkrovimo stotelių nebuvimas. Sekdama globalines pasaulines vystymosi tendencijas, „NOARK Electric“ siūlo naują gaminių asortimentą, skirtą elektromobilių įkrovimui. Ekspertų prognozės rodo, kad 2030 metais Lietuvoje bus apie 150 000 elektromobilių. Tai 50 kartų daugiau nei yra dabar.

Daugiau

Bendrovėje „Prysmian Group“ sukurta programėlė išmaniesiems įrenginiams „CableApp“, atsižvelgdama į objekto tipą ir montavimo būdą, padeda pasirinkti tinkamiausią kabelį. Programėlė yra pritaikyta 16-ai šalių, įskaitant Lietuvą, Latviją ir Estiją. Artimiausiu laiku bus įtraukta dar kelios šalys. Kabelių parinkimo būdas skirtingose ​​šalyse kiek skiriasi, tačiau norimas galutinis rezultatas yra tas pats – rasti konkrečiam montavimo būdui tinkamiausią kabelį.

Daugiau

Negalime rasti prekių, atitinkančių pasirinkimą.