Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

rekomenduoja

 

Elektrobalt prekės kodas 502431
Elektrobalt prekės kodas 101678

Elektrobalt prekės kodas 025476
Elektrobalt prekės kodas 102897
Elektrobalt prekės kodas 505562

Elektrobalt prekės kodas 000057
Elektrobalt prekės kodas 000059

JUNG rekomenduoja

Daugiau

JUNG naujienos

Daugiau

JUNG Dizainai

LS serija

LS serijos jungiklis žada laiko neįveikiamą eleganciją. Tiesių linijų kvadratinė forma su siauru arba plačiu rėmeliu ir aukštos kokybės medžiagos subtiliai dera prie aplinkos. 

A serija

Modernioji A serija siūlo jaudinančią formų, spalvų ir medžiagų pasirinkimo galimybę. Taip patalpoje sudėliojami gaivūs akcentai. Ypač įmantrios rėmelių iš spalvoto stiklo ar plastiko formos.

CD serija

Subtilios spalvos ir organiška forma iš stiklo ir metalo – harmonija diktuoja CD serijos dizainą. Taip šviesos jungiklis tampa ypatingu gyvenimo aksesuaru.

SL 500 SERIJA

Švelnios linijos ir neįprastas medžiagų iš akrilo stiklo ir metalo derinys SL 500 serijai suteikia nepakartojamos prabangos.

Standartinė serija AS 500

Visi AS 500 serijos rėmeliai ir dangteliai gaminami nuosekliai laikantis dramblio kaulo ir baltos spalvų linijos. Panaudojimo spektras apima visas šiuolaikinės elektros instaliacijos galimybes.

Apie JUNG

Vokietijos bendrovė Albrecht Jung GmbH & Co – tai šimtametes tradicijas puoselėjanti elektros instaliacijos prietaisų ir sistemų gamintoja. JUNG prekės ženklas žinomas visame pasaulyje, šis gamintojas yra laikomas vienas iš elektros instaliacijos gaminių rinkos lyderių. Visi produktai gaminami Vokietijoje, todėl įmonei suteiktas techninės „Made in Germany“ sertifikatas.

Įmonei būdinga dizaino įvairovė ir techninių sprendinių gausa leidžia patenkinti visus šiuolaikinės elektros instaliacijos poreikius. Produktai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų: nerūdijančio plieno, aliuminio, duroplastiko, stiklo, žalvario ir kt. Daugiau nei penkiasdešimtyje pasaulio šalių įsteigtos dukterines įmonės  ir atstovybės aprūpina vartotojus pageidaujama JUNG produkcija ir teikia visapusiško serviso paslaugas.

Naujasis „JUNG Vilnius“ biuras:

  • Didžiausia JUNGiklių ekspozicija Rytų Europoje
  • Modernus KNX mokymų centras
  • Vienas technologiškai pažangiausių ir tvariausių pastatų Baltijos šalyse
  • Įrengtos net dvi protingo namo sistemų ekspozicijos – butas ir viešbučio kambarys

Lauksime jūsų svečiuose!

Būtina registracija čia.