Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

PROTEC.class prekės ženklas buvo sukurtas daugiau nei prieš 20 metų Vokietijoje. Pagrindinis PROTEC.class tikslas yra kokybiškos bei inovatyvios prekės, kurias naudodami galite lengvai atlikti visas Jums patikėtas užduotis ir sutaupyti brangaus darbo laiko. PROTEC.class tai prekės ženklas, kurio asortimente yra daugiau nei 6 000 elektros instaliacijos gaminių, tokių kaip: įrankiai, matavimo ir testavimo prietaisai, instaliacinės medžiagos ir galybė kitų, kurių gali prireikti profesionaliam elektrikui. Visi PROTEC.class gamybos procese naudojami produktai ir medžiagos atitinka REACH reglamentą Nr. 1907/2006 bei EC direktyvą 2002/95/EC (RoHS). Taip pat svarbu paminėti, jog visi gamybos grandinėje dalyvaujančių komponentų ir pirminių medžiagų tiekėjai dirba pagal QM standartą.


Įrankiai


PROTEC.class asortimente galite rasti platų pasirinkimą atsuktuvų, replių, kabelių kirpimo bei presavimo įrankių, kabelių ir laidų izoliacijos nuėmiklių, grąžtų, kaltų, pjovimo diskų bei frezų, kabelių nuvyniojimo nuo būgno bei įtraukimo į vamzdžius įrangos, matavimo ir testavimo prietaisų bei daug kitų kasdieniniam profesionalaus elektriko darbui reikalingų įrankių. PROTEC.class skiria didelį dėmesį įrankių kokybei. Visi PROTEC.class 1 000 V izoliuoti atsuktuvai yra pagaminti iš grūdinto chromo vanadžio plieno (CrVa), o jų neslystanti, gumuota ir patogi rankena užtikrina sklandų darbą su šiais atsuktuvais. PROTEC.class atsuktuvų asortimentą sudaro įprastinio išpildymo 1 000 V izoliuoti atsuktuvai ir specializuoti atsuktuvai, kurie skirti automatikos komponentų montavimui, todėl jie yra su plonais galais. Kadangi Jūsų saugumas yra svarbiausias, visi PROTEC.class 1 000 V izoliuoti įrankiai yra išbandyti pagal naujausius VDE 60900 standartus. Tai reiškia, kad visiems izoliuotiems įrankiams yra atliekami 10 000 V vandens vonios bandymai.
Tokie pat bandymai yra atliekami ir PROTEC.class 1 000 V izoliuotoms replėms, kurių asortimentą sudaro: kombinuotos replės, šoninio kirpimo replės, kabelių kirpimo replės , telefoninės replės bei daugelis kitų tipų replių. PROTEC.class siūlo ne tik įprastos formos 1 000 V izoliuotas reples, bet ir naujovišką 1 000 V izoliuotų replių PERGO seriją. Šios replės yra specialiai sukurtos ergonomiškam darbui. Replių galva turi 25° pasvirimą, o tai reiškia, kad darbo metu riešas bus tiesus bei atsipalaidavęs, dėl šio inovatyvaus sprendimo didesnė spaudimo jėga yra perduodama į replių galvą neapkraunant riešo. Be jau išvardintų įrankių PROTEC.class taip pat siūlo matavimo ir testavimo prietaisus, kurie yra itin svarbūs atliekant montavimo, remonto ar aptarnavimo darbus. Gamintojo asortimente galima rasti įtampos indikatorius, srovės ir įtampos matuoklius, srovės matavimo reples, metalo bei kabelio ieškiklius, temperatūros ir šviesos srauto matuoklius bei kitus prietaisus. PROTEC.class daug dėmesio skiria, kad matavimo ir testavimo prietaisai būtų ne tik saugūs ir tikslūs, bet siekia, kad naudojimasis prietaisais būtų lengvas, paprastas ir patogus. Svarbu paminėti, kad visi PROTEC.class matavimo prietaisai turi TÜV-SÜD Product Service GmbH sertifikatus, kurie patvirtina prietaisų kokybę ir saugumą.


Aparatai moduliniai


PROTEC.class modulinių aparatų asortimente rasite elektroninių ir mechaninių laikrodžių, foto relių, komutacinių šynų automatiniams jungikliams bei kitų gaminių reikalingų elektros paskirstymo skydų surinkimui. PROTEC.class laikrodžių gama neapsiriboja tik paprasčiausiais mechaniniais ir elektroniniais laikrodžiais. Gamintojas taip pat siūlo ir inovatyvius sprendimus, tokius kaip astronominiai laikrodžiai. Tokių laikrodžių privalumas, kad jie gali būti programuojami pagal gyvenamos vietos saulės patekėjimo bei nusileidimo laikus. Tokių laikrodžių paleidimas ir programavimas nėra sudėtingas, o rezultate turite daug sklandesnį valdymą, o tai taip pat leidžia sutaupyti elektros energijos. PROTEC.class pirkėjams taip pat gali pasiūlyti virštinkinių foto relių arba foto relių, kurios montuojamos elektros paskirstymo skyde, bet turi išnešamą šviesos jutiklį, kuris yra mažas ir beveik nepastebimas. PROTEC.class turi didelį pasirinkimą komutacinių šynų, kurios tinka visų gamintojų moduliniams automatiniams jungikliams: šakutės ir strypelio tipo komutavimui.


Instaliacinės medžiagos


PROTEC.class instaliacinės medžiagos Lietuvoje geriausiai žinomos tarp profesionalių elektrikų pirmiausia dėl itin plataus plastikinių instaliacinių kanalų pasirinkimo. Visi gamintojo instaliaciniai kanalai turi reikalingiausius priedus t.y. vidinius ar išorinius kampus, jungiamąsias instaliacinių kanalų dalis ir T formos atsišakojimus, galinius dangtelius ir kt.
Tarp instaliacinių medžiagų viena svarbiausių prekių grupių yra tvirtinimo elementai. PROTEC.class asortimente yra ir metaliniai, ir plastikiniai tvirtinimo sprendimai. Asortimentą sudaro jau visiems pirkėjams gerai žinomos prekės, tokios kaip plastikiniai dirželiai ir kaiščiai, dirželių, kabelių ir vamzdžių laikikliai, metaliniai varžtai ir veržlės, poveržlės bei montažinė juosta. Su PROTEC.class tvirtinimo elementais visi elektros instaliacijos montavimo darbai vyks sklandžiai ir užtikrintai.
PROTEC.class pirkėjams siūlo itin platų spektrą potinkinių ir virštinkinių instaliacinių dėžučių. Potinkinių instaliacinių dėžučių gamą sudaro dėžutės, skirtos mūro arba gipso kartono sienoms: įprastinės plastikinės, plastikinės su sandarinimo membranomis, tinkavimo dangteliai, paaukštinimo ir fiksavimo žiedai. Naudojant instaliacinių dėžučių fiksavimo žiedus, montavimo darbai atliekami greičiau ir lengviau. Gipso kartono sienoms skirtų dėžučių asortimente taip pat galite rasti išskirtinių gaminių: slopinančios garsą arba ryšio dėžutės, o taip pat dėžutės su papildoma vieta smulkiai automatikai.
Prireikus virštinkinių instaliacinių dėžučių galite pasikliauti PROTEC.class prekių įvairove. Galite rinktis iš skirtingo hermetiškumo ir mechaninio atsparumo lygių, tuščias dėžutės arba sukomplektuotas iškart su gnybtais, su membranomis arba su gamykliškai paruoštomis vietomis sandarikliams. Nors populiariausios virštinkinių instaliacinių dėžučių spalvos yra pilka ir juoda, PROTEC.class papildomai suteikia galimybę rinktis baltos, žalios ar raudonos spalvos dėžutes.

Elektrobalt prekės kodas 027951
Elektrobalt prekės kodas 030050
Elektrobalt prekės kodas 208018

Kabelių priedai


- 0.25-50 mm² gilziniai izoliuoti ir neizoliuoti antgaliai;

- 0.5-6.0 mm² kilpiniai izoliuoti ir 0.75-300mm² kilpiniai neizoliuoti antgaliai;

- 0.5-95 mm² kaištiniai neizoliuoti antgaliai;

- 1.5-300 mm² presuojami vamzdeliai;

- 12 polių varžtiniai gnybtai;

- gnybtai paskirstymo dėžutėms 24A iki 2.5 mm² monolitiniam ir 32A 2.5mm² arba 4.0mm² daugiagysliam kabeliui, o taip pat ir 24 A 2.5 mm² gnybtai šviestuvų pajungimui;

- įvairių spalvų 25 m. izoliacinės juostos, 1, 2, 3 mm žymėjimo markeriai, jungiamosios movos ir jungiamosios movos su geliu tinkamos naudoti užkasant po žeme ar vandenyje, plastikiniai M12 – M63 ir žalvariniai M12 – M75 kabelių sandarikliai ir įvairių spalvų termo susitraukiantys vamzdeliai.

Elektrobalt prekės kodas 049875

Skydai


PROTEC.class taip pat siūlo elektros paskirstymo skydelių komponentus lengvesniam darbui. Prekių asortimente galite rasti gnybtų su 4 ar 6 prijungimais kabeliams iki 35mm² arba gnybtus su 8 prijungimais kabeliams iki 25mm². Esant poreikiui taip pat galite įsigyti atsišakojimo gnybtus 1P nuo 125A iki 500A arba 4 arba 5 polių atsišakojimo gnybtus kabeliui iki 25mm². Visi PROTEC.class atsišakojimo gnybtai skirti jungti aliuminio bei vario kabeliams.
PROTEC.class skydų komponentų asortimente taipogi rasite izoliuotus gnybtus mėlynos bei geltonai žalios spalvos, 7 arba 12 prijungimų iki 16mm² laidui sujungti. Šį prekių asortimentą iki galo išpildo elektros paskirstymo skydelio tuščių modulinių angų uždengimai ir sujungimo laidai tarp modulinių eilių.

Elektrobalt prekės kodas 201413