Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Esame didžiausias elektros instaliacijos medžiagų gamintojas ir jau daugiau nei 90 metų esame neatsiejama Čekijos pramonės dalis Čekijos Respublikoje.

KOPOS KOLÍN a.s. (KOPOS KOLÍN as) šiuo metu gamina daugiau nei 5000 vienetų produktų. Mūsų gaminiai apima instaliacines dėžutes, instaliacinius kanalus, Plastikinius, metalinius vamzdžius, dvigubos sienelės požeminius ir ventiliacinius vamzdžius (prekės ženklas KOPOFLEX® ir KOPODUR® sistema), KOPHALF® sudedamus apsauginius vamzdžius, metalinius vielinius lovelius, kabelių kopečias ir kabelių lovius. Bendrovė taip pat gamina aplinkai nekenksmingus gaminius, tokius kaip plastikiniai gaminiai be halogenų ir be švino. Atsižvelgdami į didėjančius pastatų saugos reikalavimus, sukūrėme sistemas, išsaugančias funkcionalumą gaisro atveju E90. Pirmasis atsparumo ugniai bandymas buvo atliktas 2009 m. Bendrovė taip pat naudoja technologiją gamindama NEUTROSTOP skydinius blokus – gaminį, galintį apsaugoti aplinką nuo neutroninės spinduliuotės.

Čekijos ir visame pasaulyje augantys rinkos poreikiai skatina mus plėsti verslą į kitas šalis. KOPOS produktai dabar gaminami dviejose vietose – Kolino ir Zhitomir regione Ukrainoje. Bendrovė taip pat plėtoja užsienio verslo veiklą ir stiprina savo pozicijas rinkoje kitose pasaulio šalyse – Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Beniliukse, Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Norvegijoje ar Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

KOPOS KOLIN a.s. dirba daugiau nei 400 žmonių, dar 150 – 9 dukterinėse įmonėse. Pripažįstame, kad įmonės darbuotojai yra KOPOS prekės ženklo sėkmės raktas. Mūsų darbuotojų kartos dirba įvairiose mūsų įmonės funkcinėse srityse.

Įmonė turi ISO 9001, ISO 14001 ir ISO 50001 sertifikatus bei nacionalinius „Čekijos kokybės“ ir „Saugios įmonės“ sertifikatus.

Šiuolaikinės technologijos leidžia nuolat tobulinti gaminius ir leido KOPOS KOLIN a.s. tapo elektros instaliacinių medžiagų kūrimo lydere.

Mūsų prioritetai – Aukščiausia produktų kokybė, nepriekaištingas klientų aptarnavimas. INOVACIJOS - Mes nuolat ieškome naujų technologijų ir produktų tobulinimo būdų.PREKIŲ KATEGORIJOS

Video instrukcijos

Ugniai atsparių dėžučių montavimas

E90 virštinkinių dėžučių montavimas

Dėžučių į apšiltintą fasadą montavimas

Rozetinių modulinių kanalų montavimas

Kamerų ir šviestuvų montavimas ant apšiltinto fasado


Instaliacinės dėžutės

 

Kopos instaliacinių dėžučių asortimentą sudaro gipsinės garsą slopinančios dėžutės su membranomis energiškai efektyviems namams montuojamos į gipso kartoną. Dėl specialių membranų apribojama oro cirkuliacija ir garso pralaidumas konstrukcijose (sienose) ir taip sumažinami šilumos nuostoliai bei sumažina garso izoliacija. Taip pat virštinkinės IP66 apsaugos klasės, UV atsparios pilkos ir juodos spalvos behalogenės dėžutės viešoms erdvėms ir lauko darbams. Asortimente taip pat dėžutė į mūrą energiškai efektyviems namams su membranomis.

 


Instaliaciniai kanalai

 

Kopos instaliaciniai balti kanalai rinkoje išsiskiria savo apsaugine plėvele ir antibakterinėmis savybėmis kurių patvirtinimą visada rasite sertifikatuose.

Juodi Kopos kanalai rinkoje išsiskiria savo UV atsparumu, todėl mūsų kanalus galėsite montuoti ir lauke.

Asortimente taip pat rasite kanalus skirtus viešoms erdvėms iš medžiagos neturinčio halogenų.

Rozetiniai, parapetiniai ir spec paskirties kanalai, taip pat medžio imitacijų deriniai.

Kiekvienas Kopos kanalas turi priedus, posūkius, jungtis, galinius dangtelius ir įvairiausias instaliacinius ir nestandartinius sprentimus.

 


Instaliacija viešoms erdvėms

 

Mūsų asortimente galima rasti įvairaus tipo spec. paskirties produktus. EL 120 gipsines nedegias dėžutes kurios funkcionaluma gaisro atvėju išlaiko iki 120min.

Gipsinės dėžutės su membranomis neturinčios halogenų viešosioms erdvėms.

Grindinės dėžutės 6, 8 ir 12 modulių montavimui su pilnu priedų asortimentu nuo betonavimo iki užbaigimo.

Dėžutės į apšiltintą fasadą skirta montuoti į polistirolo ar vatos lauko sieną norint irengti rozetes, apsaugos kameras arba šviestuvus.

 


Vazmdžiai

 

Kopos vamzdžių asortimentą sudaro labai platus pasirinkimas aukščiausios kokybės gaminių. Vidaus gofruoti ir lygus vamzdžiai. Plačia spalvų gama, behalogeniai, UV atsparūs, spec. rūgžtims ir skysčiams atsparūs vamzdžiai, skirting gniuždymo atsparumų vamzdžiai.

Asortimentą sudaro ir lauko sąlygoms skirti vamzdžiai. Požeminis dvigubos sienelės raudonas ir UV juodas vamzdžiai. Tiesūs UV tsparūs vamzdžiai. Sudedami ativiru būdu klojami apsauginiai kabelių vamzdžiai. Taip pat, antibakteriniai ventiliaciniai, optinių kabelių apsauginiai vamzdžiai. Aliuminiai ir metaliniai, įvairaus padengimo besriegiai ir srieginiai vamzdžiai.

 


Dėžutės ir montavimo plokštės į apšiltintą fasadą

 

KOPOS KOLIN A.S. gaminių asortimente taip pat yra elektros instaliacijos dėžučių sistemos į apšiltintą fasadą skirta montuoti į polistirolo ar vatos lauko sieną norint įrengti rozetes, apsaugos kameras arba šviestuvus.

KUZ. Šias originalios konstrukcijos dėžutes galima montuoti tiek į mūrą, tiek į pastato šilumos izoliacijos sluoksnį. Didžiulis privalumas, kad prireikus galima keisti montavimo gylį.

KEZ, KEZ-3, KEFZ instaliacine dezute j termoizoliacinj sluoksni Dezutes skirtos elektros jrangos (kistukinių lizdų jungiklių) instaliavimui i termoizoliaciją рadengtus pаstatų fasadus. Jų konstrukcijos dėka galima pašalinti šiluminius tiltus.

MDZ, MDFZ montavimo plokštė į termoizoliacinį sluoksnį skirta įrangos (kištukinių lizdų, judesio jutiklių, 400 V kištukų ir kt.) tvirtinimui prie termoizoliacinio fasado sluoksnio. Konstrukciniai ypatumai leidža išvengti šiluminių tiltų termoizoliacijoje.

 


Metalinės ir E90 sistemos

 

Aukščiausios kokybės metalinės sitemos – vieliniai loviai, kabelių kopečios, kabelių loviai įvairaus padengimo ir plataus priedų asortimento gaminiai.

E90 sistemų produktų kategorijoje galime pasiūlyti, E90 virštinkines dėžutes, metalines kabelių sistemas, spec. kabelių apkabas ir sprendimus.

STANDARTIZUOTOS KONSTRUKCIJOS KOPOS KOLÍN a.s. gamina ugniai atsparias sistemas pagal atitinkamus standartus ir reglamentus. Tai JUPITER KZ lakšto storio kabelių loveliai 1,5 mm ir KL kabelinės kopėčios su skersiniais 150 mm atstumo. Be to, atskiros kabelių apkabos ir PKC1 tipo gnybtai.

 NESTANDARTIZUOTOS KONSTRUKCIJOS KOPOS KOLÍN a.s. siūlo ekonomiškesnes ugniai atsparias sistemas, siekdamas patenkinti klientus kainos prasme. Ugniai atsparios sistemos kaina gali būti sumažinta naudojant plonesnį nei standartizuotas lakštą ir sudėtingesnį kabelių lovelio formos sprendimą bei tvirtinimo sistemą. Standartas leidžia išbandyti šias sistemas, kurios tada vadinamos nestandartizuotomis. Nestandartizuotos sistemos apima, pavyzdžiui, kabelių lovelių MARS ir JUPITER suformuotas sistemas su integruota mova ir 0,7 lakšto storio; 1,0; 1.25 mm, kabelių kopėčių trasos, kurių atstumas tarp skersinių 300 mm, didesnis atstumas tarp atraminių metalinių bėgių, trasos, suformuotos iš plieninių ir plastikinių vamzdžių, apkabos, parapetiniai kanalai ir kt.