Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Apie

Tarptautinė bendrovė „Schneider Electric“ teikia integruotus energijos valdymo sprendimus, skirtus namams, pastatams, duomenų centrams, infrastruktūrai ir pramonės įmonėms, apjungiančius pačias naujausias technologijas: daiktų interneto sprendimus, programinę įrangą, automatiką, kuri leidžia stebėti ir valdyti energijos vartojimą realiu laiku.

Kasmet bendrovė 5% savo veiklos pajamų investuoja į mokslinius tyrimus bei inovacijas. “Schneider Electric” įsipareigojo iki 2030 m. visose savo verslo grandyse naudoti energiją tik iš atsinaujinančių šaltinių, o CO2 emisijas sumažinti iki 0. 2021m. “Corporate Knights” rinkimuose buvo išrinkta tvariausia pasaulio įmone.

rekomenduoja

Naujienos

Sedna Design/Elements judesio jutikliai su mygtuku sukurti aptikti judančius šilumos šaltinius (pvz., asmenis) ir įjungti omines, indukcines ir talpines apkrovas nustatomam laikotarpiui. Pažiūrėkite, kaip paprasta juos montuoti ir sureguliuoti.

Sedna Design/Elements universalūs sukamieji apšvietimo reguliatoriai sukurti įjungti ir reguliuoti omines, indukcines ar talpines apkrovas. Dabar itin paprasta juos parinkti, sumontuoti ir reguliuoti!

PowerTag System - tai pirmasis belaidis energijos stebėjimo ir valdymo sprendimas, idealiai tinkantis vidutiniams ir dideliems pastatams. Stebėkite savo įrangą nedidindami skirstomųjų įrenginių dydžio su PowerTag Energy - mažiausiu belaidžiu energijos matuokliu rinkoje.

Harmony ZBRT: Nuotolinis stebėjimas ir valdymas tapo paprastu. Dėka šios bevielio ryšio sistemos, Harmony XB4/XB5 dabar jau turi ir bevielę versiją! Tai – lengviausias būdas padidinti operatorių mobilumą gamyboje išlaikant gamybos įrangos patikimumą ir lankstumą.

 

Pradėkite naudotis „mySchneider“!

Sužinokite, kaip veikia „mySchneider“ programėlė


Peržiūrėkite populiariausias programos funkcijas


Prisijunkite prie „Schneider Electric“ skaitmeninio centro. Prieikite prie mūsų katalogo internete ir būdami neprisijungę, pritaikykite savo paslaugas ir bendraukite tiesiogiai su mūsų specialistais per „mySchneider“ programėlę.