Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Išsirinkite aukštos kokybės ir saugius ABB elektrifikacijos produktus bet kuriam savo projektui.

Visas spektras ABB produktų, skirtų sujungti, apsaugoti, valdyti ir matuoti įvairiausius elektros įrenginius, elektroniką ar elektromechaninius prietaisus, gerina efektyvumą ir patikimumą bet kurioje verslo ar pramonės srityje, įskaitant ir gyvenamuosius namus ar butus. ABB sprendimai pastatams yra nuo įvairiausio dizaino jungiklių iki elektromobilio įkrovimo stotelės.

Galite būti tikri, kad ABB produktai yra saugūs, aukštos kokybės ir sukurti bei pagaminti taip, kad atitiktų visus sveikatos, saugos ir kokybės reikalavimus.

rekomenduoja

Elektrobalt prekės kodas 115157

Elektrobalt prekės kodas 508169
Elektrobalt prekės kodas 129276

ABB naujienos

sukurta taip, kad būtų paprasta naudoti, integruoti, sujungti, bei tuo pačiu užtikrintų saugumą ir kokybę. Užuot suteikę tik apsaugą, jie tampa pagrindiniais sistemos elementais, suteikiančiais visišką lankstumą ir patikimumą bet kokiomis sąlygomis. Septynių skirtingų dydžių ir iki 1600 A apsaugos funkcijomis -  tai idealus sprendimas bet kuriam tikslui.

ABB laiko relės idealiai tinka veiklos programavimui pagal dienos, savaitės ar metų grafikus tiek gyvenamuosiuose, komerciniuose ar pramoniniuose objektuose. O nauja DWA programėlė dar leis sutaupyti iki 80% jūsų darbo ir paleidimo laiko.

Jis sukurtas taip, kad jungiklis ir valdiklis būtų integruoti į vieną įrenginį. Dėl autonominės konstrukcijos sumažėja laidų ir jungčių skaičius, o tai pagreitina montavimą ir užtikrina geriausią savo klasėje patikimumą. Be to, skirtingai nuo įprastų ARĮ sprendimų, TruONE leidžia avarinį rankinį valdymą esant apkrovai, kad įvykus įrangos gedimui būtų nedelsiant atkurta energija.

yra „viskas viename“ įrenginys, užtikrinantis saugumą ir našumą, kurio tikitės iš automatinio kirtiklio. Be to, tai 100 % paprasčiau, 40 % efektyviau ir visa tai kompaktiškame įrenginyje.

Apie ABB

ABB yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 105 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių.

ABB veiklą Lietuvoje pradėjo 1992 m. ir šiemet švenčia 30 metų jubiliejų.