Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

UAB ELEKTROBALT: Elektrotechnikos Ekspertai

APIE MUS

UAB ELEKTROBALT – tai specializuota didmeninės prekybos įmonė, prekiaujanti elektros instaliacijos ir elektrotechnikos gaminiais.

Mūsų veiklos tikslas – PATIKIMUMAS, PLATUS ASORTIMENTAS, KOKYBĖ, GREITAS APTARNAVIMAS!

ELEKTROBALT veikla orientuota į B2B segmentą, dirbame su įmonėmis, specialistais, tačiau aptarnaujame ir fizinius asmenis. Turime aukštą techninę kompetenciją, platų prekių bei paslaugų asortimentą, aptarnaujame greitai ir kokybiškai.

KOMANDA IR LOKACIJA

ELEKTROBALT išsiskiria kvalifikuotu ir kompetentingu personalu, visada operatyviai ir kokybiškai aptarnaujančiu klientus. ELEKTROBALT klientų aptarnavimo skyrius ne tik atsakingai vykdo užsakymus ir savalaikiai pristato prekes, bet ir konsultuoja bei pataria dėl atskirų produktų tinkamumo bei suderinamumo konkrečioje kliento situacijoje.

Turime 6 pardavimo biurus didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Kaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje bei logistikos centrą Jonavoje, tad sandėlyje esančios prekės klientus pasiekia per 24 valandas ir greičiau.

Prekių poreikį bendrovė užtikrina didžiausiame tokios paskirties sandėlyje Lietuvoje sandėliuodama daugiau nei 4500 skirtingų prekių iš daugiau nei 130 tiekėjų. Per metus vidutiniškai parduodame apie 20 tūskt. skirtingų prekių, iš daugiau nei 400 gamintojų.

ISTORIJA
 • ELEKTROBALT įkurta 1995 m. kaip bendra Lietuvos-Vokietijos įmonė. Įmonės įkūrėjai - didmeninės prekybos kompanija „Ohlendorf+Francke GmbH“ (Hannover, Vokietija) ir Lietuvos investuotojai. Veiklą pradėjome su trimis prekiniais ženklais: HAGER, OBO BETTERMANN ir JUNG. Vėliau tiekėjų- gamintojų ratą išplėtėme.
 • 2000 m. ELEKTROBALT apsijungė su Vokietijos koncernu „Würth“, kuris šiuo metu yra vienintelis įmonės akcininkas.
 • 2001 m. ELEKTROBALT perėmė UAB „Lietuvos Eltika“ didmeninės prekybos verslą. Tai paskatino įmonės centrinę būstinę perkelti į Vilnių.
 • 2011 m. ELEKTROBALT buvo sertifikuota pagal ISO:9008 standartą, o 2017 m. ir pagal ISO:9001:2015 standartą.
ASORTIMENTAS

ELEKTROBALT importuoja tik aukščiausios kokybės elektrotechnikos pramonės gaminius. Įmonės asortimentas itin platus, daugiau nei 300 000 žinomiausių Europos, didžiąja dalimi Vokietijos, gamintojų prekių. Tiekiame elektronetchnikos bei elektros instaliacijos produkciją šiems segmentams:

 • Energetikos tinklų montavimo ir priežiūros;
 • Elektros instaliacijos darbų;
 • IT ir telekomunikacinių tinklų;
 • Skydų montavimo;
 • Šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų;
 • Infrastruktūros sektoriui. Vandenų, šilumos tinklų, kelių;
 • Statybos paslaugų;
 • Pastatų ūkio valdymo, priežiūros ir serviso;
 • Pramonės;
 • Gamybos (produktų/įrenginių gamybai).
UAB Elektrobalt ISO 9001:2015 Vadybos sistemos sertifikatasUAB Elektrobalt ISO 9001:2015 Vadybos sistemos sertifikatas
UAB Elektrobalt ISO 14001:2015 Vadybos sistemos sertifikatasUAB Elektrobalt ISO 14001:2015 Vadybos sistemos sertifikatas

Taip pat aptarnaujame smulkius prekybininkus ir pavienius pirkėjus.

Prekių kokybę garantuojame profesionaliai atrinkdami prekių gamintojus. Visi įmonės tiekėjai yra sertifikuoti pagal ISO standartą, jų gaminiai turi CE bei kitus būtinus nacionalinius ženklus ir sertifikatus, atitinka EN bei DIN normas.

Didžioji dalis ELEKTROBALT tiekėjų-gamintojų yra savo srities lyderiai, kurie pirmiausia generuoja idėjas, vėliau jas įgyvendina gamyboje, sertifikuoja naujus gaminius pagal atitinkamus standartus ir direktyvas ir tik tada išleidžia gaminius į prekybą. Toks procesas užtikrina, kad pristatytas rinkai gaminys atitinka visus reikalavimus.

Būdami didmenininkais, aukščiausios kokybės gaminius galime pasiūlyti už konkurencingą kainą!

Nuolat plečiame ir atnaujiname savo asortimentą. Gauname visą naujausią informaciją apie Europos elektrotechnikos rinkos gaminius. Randame ir atrenkame optimaliausius sprendimus, teikiame aktualiausią informaciją apie inovacijas elektrotechnikos gaminių srityje. Turime naujausių prekių katalogus bei kitą techninę dokumentaciją.

ASOCIACIJOS IR SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

 

Esame EEPA - ELEKTRONIKOS PLATINTOJŲ ASOCIACIJOS nariai

Daugelį metų aukojame MALTIEČIŲ ORDINUI, besirūpinančiu seneliais, vaikais ir neįgaliaisiais