Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

CableApp padeda pasirinkti tinkamus kabelius ir energiją tausojančius sprendimus


Bendrovėje „Prysmian Group“ sukurta programėlė išmaniesiems įrenginiams „CableApp“, atsižvelgdama į objekto tipą ir montavimo būdą, padeda pasirinkti tinkamiausią kabelį. Programėlė yra pritaikyta 16-ai šalių, įskaitant Lietuvą, Latviją ir Estiją. Artimiausiu laiku bus įtraukta dar kelios šalys. Kabelių parinkimo būdas skirtingose ​​šalyse kiek skiriasi, tačiau norimas galutinis rezultatas yra tas pats – rasti konkrečiam montavimo būdui tinkamiausią kabelį. „CableApp“ atsižvelgia į daugybę skirtingų veiksnių ir apskaičiuoja ne tik minimalų techninį sprendimą, bet ir parodo, kiek sutaupoma ir kiek sumažėja CO2 emisija naudojant didesnio kabelio skerspjūvį. Klientų patogumui programėlėje taip pat galima rasti ir „Prysmian Group“ prekybos atstovus Lietuvoje. Programėlė CableApp yra pasiekiama internetu adresu www.cableapp.com, ją taip pat galima atsisiųsti į mobiliuosius įrenginius iš Google Play arba App Store platformų.  


Programėlė CableApp yra naudinga keletu būdų. Programėlės lietuviška versija yra sukurta remiantis pastatų tipais, numatytais Statybinių medžiagų reglamente (CPR) ir atsižvelgiant į reglamento reikalavimus Lietuvoje. Vartotojui patariama naudoti tinkamą CPR degumo klasės  kabelį. Turi būti nurodytas ir montavimo būdas, kuriuo remiantis yra įvertinama didžiausia apkrovos srovė pagal HD 60364 standartą. Norint apskaičiuoti tinkamą kabelio skerspjūvį, į skaičiavimo modelį reikia įvesti ir kabelio srovę A arba galią kW. Programėlė pagal įtampos tipą apskaičiuoja srovės galią ir atvirkščiai, todėl programėlę galima naudoti srovei arba galiai įvertinti. Kabelio ilgio reikia norint įvertinti įtampos kritimą ir nuostolius kabelyje. Apskaičiavus nuostolius, galima sužinoti, kiek energijos galima sutaupyti naudojant didesnio skerspjūvio kabelį. Numatytu skaičiavimų pagrindu naudojama oro temperatūra yra 25 °C, dirvožemio temperatūra 15 °C, dirvožemio šiluminė varža 1,0 m-K/W, kabelio apkrova 100 %, o energijos kaina 0,15 €/kWh. Skaičiavimo rezultatai parodo minimalų techninį sprendimą, kur nurodomas minimalus kabelio skerspjūvis, atsižvelgiant į srovės stiprumą bei įtampos kitimą. Neprisiregistravus programėlėje (kaip svečiui) galima atlikti paprastesnius skaičiavimus. Norint atlikti tikslesnius skaičiavimus, pakeitimus skaičiavimuose ar pakeisti pradines sąlygas, rekomenduojame užsiregistruoti „CableApp“ vartotoju. Registracija taip pat suteikia prieigą prie pardavimo atstovų paieškos. Ji parodo artimiausius kabelių pardavėjus pagal geolokaciją arba adresą. Programėlės CableApp produktai yra susieti su naujuoju „Prysmian Group“ internetiniu produktų katalogu. Jame galėsite lengvai rasti produktus taikant įvairius filtrus, taip pat konkrečių produktų technines charakteristikas ir produktų eksploatacinių savybių deklaracijas. Bendrovės „Prysmian Group Baltics“ produktų internetinį katalogą galite rasti adresu baltics-catalogue.prysmiangroup.com arba interneto svetainėje prysmiangroup.lt. 

Programėlė „CableApp“ taip pat yra svarbi tausojant aplinką, nes padeda sumažinti išmetamo CO2 kiekį. Bendrovės „Prysmian Group“ mąstymas ir veikla yra tvarūs, o galutinių vartotojų konsultavimas ir pagalba jiems yra vienas iš mūsų įmonės tikslų ir veiklos dalis. „Morgan Stanley“ analitikai bendrovę įvertino kaip vieną iš mažiausios CO2 emisijos įmonių. Bendrovė yra elektros ir elektronikos pramonės sektoriaus gamintojas, įtrauktas į pripažinto tvarumo indeksą „Dow Jones“. 2019–2020 m įmonė užėmė vieną iš pirmųjų minėto indekso vietų. Pastaruosius ketverius metus Keila (Estija) gamykloje produkcija yra gaminama naudojant tik žaliąją energiją. Praėjusiais metais bendrovė „Prysmian Group Baltics“ Atsakingo verslo forume, buvo įvertinta bronzos ženklu. Forume dalyvavo Estijoje veikiančios įmonės, visuomeninės organizacijos ir ne pelno organizacijos, kurios rūpinasi aplinka ir prisideda prie tvaraus visuomenės gerovės kūrimo.

Originalus straipsnis