Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.
Įkeliama

Komutacinė įranga ir priedai

119 prekės
Page
puslapyje
  1. Adapteris SC SM RFONNG - SENKO Adapteris SC SM RFONNG - SENKO
    Elektrobalt prekės kodas 077014
    Gamintojo prekės kodas AD3MRFONGS
    Prekės ženklas SENKO
  2. Gaubtas plastikinis kištukui RJ45 pilkas - EFB-ELEKTRONIK Gaubtas plastikinis kištukui RJ45 pilkas - EFB-ELEKTRONIK
    Elektrobalt prekės kodas 057949
    Gamintojo prekės kodas 37546.1
    Prekės ženklas EFB-ELEKTRONIK
  3. Adapteris SM SC simplex - CONET Adapteris SM SC simplex - CONET
    Elektrobalt prekės kodas 077743
    Gamintojo prekės kodas 104ASS20
    Prekės ženklas CONET
  4. Dėžutė sieninė FTTH TELIA - HENGTONG Dėžutė sieninė FTTH TELIA - HENGTONG
    Elektrobalt prekės kodas 086522
    Gamintojo prekės kodas FTTHD
    Prekės ženklas HENGTONG
  5. Dėžutė-rozetė v/t su lizdu 1x RJ45 Cat5E UTP Dėžutė-rozetė v/t su lizdu 1x RJ45 Cat5E UTP
    Elektrobalt prekės kodas 083932
    Gamintojo prekės kodas 0191605
    Prekės ženklas NENURODYTAS
  6. Dėžutė-rozetė v/t su lizdu 2x RJ45 Cat5E UTP Dėžutė-rozetė v/t su lizdu 2x RJ45 Cat5E UTP
    Elektrobalt prekės kodas 083933
    Gamintojo prekės kodas 0191610
    Prekės ženklas NENURODYTAS
  7. Dėžutė paskirstymo 2 poroms LSA+ - SCHIEDERWERK Dėžutė paskirstymo 2 poroms LSA+ - SCHIEDERWERK
    Elektrobalt prekės kodas 098367
    Gamintojo prekės kodas 021110101
    Prekės ženklas SCHIEDERWERK
  8. Adapteris SC/UPC duplex SM - EFB-ELEKTRONIK Adapteris SC/UPC duplex SM - EFB-ELEKTRONIK
    Elektrobalt prekės kodas 506303
    Gamintojo prekės kodas 6824 2 273-13-ISP
    Prekės ženklas EFB-ELEKTRONIK
  9. Kištukas RJ45 FTP Kat.6 - EFB-ELEKTRONIK Kištukas RJ45 FTP Kat.6 - EFB-ELEKTRONIK
    Elektrobalt prekės kodas 063169
    Gamintojo prekės kodas 37640.1-100
    Prekės ženklas EFB-ELEKTRONIK
  10. Lizdas kat.5e UTP RJ45 Keystone - SECURITYNET Lizdas kat.5e UTP RJ45 Keystone - SECURITYNET
    Elektrobalt prekės kodas 502872
    Gamintojo prekės kodas CCAS-K5E-UTP
    Prekės ženklas SECURITYNET
  11. Kabelis komutacinis 15m Kat.5e UTP RJ45 pilkas - EFB-ELEKTRONIK Kabelis komutacinis 15m Kat.5e UTP RJ45 pilkas - EFB-ELEKTRONIK
    Elektrobalt prekės kodas 104104
    Gamintojo prekės kodas K8456.15
    Prekės ženklas EFB-ELEKTRONIK
  12. Lizdas kat.5e FTP RJ45 Keystone - SECURITYNET Lizdas kat.5e FTP RJ45 Keystone - SECURITYNET
    Elektrobalt prekės kodas 502873
    Gamintojo prekės kodas CCAS-K5E-STP
    Prekės ženklas SECURITYNET
  13. Plintas LSA 2-10 Profil 0.9 - KRONE Plintas LSA 2-10 Profil 0.9 - KRONE
    Elektrobalt prekės kodas 062691
    Gamintojo prekės kodas 60891121-06
    Prekės ženklas KRONE
  14. Kabelis komutacinis 1m Kat.5e UTP RJ45 pilkas - EFB-ELEKTRONIK Kabelis komutacinis 1m Kat.5e UTP RJ45 pilkas - EFB-ELEKTRONIK
    Elektrobalt prekės kodas 059674
    Gamintojo prekės kodas K8456.1
    Prekės ženklas EFB-ELEKTRONIK
  15. Jungtis skaiduloms 250um mechaninė Fibrlok 2540-G (JE421001619) - CORNING Jungtis skaiduloms 250um mechaninė Fibrlok 2540-G (JE421001619) - CORNING
    Elektrobalt prekės kodas 073351
    Gamintojo prekės kodas JE420094821
    Prekės ženklas 3M
  16. Dėžutė optinio kroso OKD1 Dėžutė optinio kroso OKD1
    Elektrobalt prekės kodas 068118
    Gamintojo prekės kodas 550860
    Prekės ženklas NENURODYTAS
  17. Pigtail SC G.657.A1 HQ [1m] - HENGTONG Pigtail SC G.657.A1 HQ [1m] - HENGTONG
    Elektrobalt prekės kodas 126347
    Gamintojo prekės kodas PSM1
    Prekės ženklas HENGTONG
  18. Panelė optinė ODF 12 SC simplex tuščia 19" 1U - AGMAR Panelė optinė ODF 12 SC simplex tuščia 19" 1U - AGMAR
    Elektrobalt prekės kodas 066526
    Gamintojo prekės kodas ODFAGM12SIMSC
    Prekės ženklas AGMAR
  19. Kasetė RFO NG su 12 adapteriais ir pigtail - CORNING Kasetė RFO NG su 12 adapteriais ir pigtail - CORNING
    Elektrobalt prekės kodas 077831
    Gamintojo prekės kodas FQ100081063
    Prekės ženklas CORNING
  20. Ritė optinio kabelio tvarkymo RFO OKR-VM90 Ritė optinio kabelio tvarkymo RFO OKR-VM90
    Elektrobalt prekės kodas 111493
    Gamintojo prekės kodas 550445
    Prekės ženklas NENURODYTAS
  21. Termofitas 45mm [pak. po 100 vnt.] - EFB-ELEKTRONIK Termofitas 45mm [pak. po 100 vnt.] - EFB-ELEKTRONIK
    Elektrobalt prekės kodas 524040
    Gamintojo prekės kodas 68002045-10-ISP
    Prekės ženklas EFB-ELEKTRONIK
  22. Pigtail SC SM 9/125 OS1/OS2 2m [Rinkinyje 12 skirtingų spalvų po 2m] - HENGTONG Pigtail SC SM 9/125 OS1/OS2 2m [Rinkinyje 12 skirtingų spalvų po 2m] - HENGTONG
    Elektrobalt prekės kodas 104926
    Gamintojo prekės kodas PIGTAILSCSMH12
    Prekės ženklas HENGTONG
  23. Kabelis komutacinis 2m Kat.5e UTP RJ45 pilkas - EFB-ELEKTRONIK Kabelis komutacinis 2m Kat.5e UTP RJ45 pilkas - EFB-ELEKTRONIK
    Elektrobalt prekės kodas 060806
    Gamintojo prekės kodas K8456.2
    Prekės ženklas EFB-ELEKTRONIK
  24. Kabelis komutacinis 1m Kat.5e FTP RJ45 pilkas - EFB-ELEKTRONIK Kabelis komutacinis 1m Kat.5e FTP RJ45 pilkas - EFB-ELEKTRONIK
    Elektrobalt prekės kodas 507759
    Gamintojo prekės kodas K5455.1
    Prekės ženklas EFB-ELEKTRONIK
  25. Dėžutė sieninė optikos sujungimo OKD LP48 14 Dėžutė sieninė optikos sujungimo OKD LP48 14
    Elektrobalt prekės kodas 077615
    Gamintojo prekės kodas OKDLP4814
    Prekės ženklas NENURODYTAS
  26. Panelė optinė ODF 24 SC simplex tuščia 19" 1U - AGMAR Panelė optinė ODF 24 SC simplex tuščia 19" 1U - AGMAR
    Elektrobalt prekės kodas 066527
    Gamintojo prekės kodas ODFAGM24SIMSC
    Prekės ženklas AGMAR
  27. Plintas atjungimo 2/10 LSA PROFIL 1..0 - KRONE Plintas atjungimo 2/10 LSA PROFIL 1..0 - KRONE
    Elektrobalt prekės kodas 062263
    Gamintojo prekės kodas 60891121-02
    Prekės ženklas KRONE
  28. Panelė komutacinė kat.6 FTP 24xRJ45, 19" 1U - SECURITYNET Panelė komutacinė kat.6 FTP 24xRJ45, 19" 1U - SECURITYNET
    Elektrobalt prekės kodas 502871
    Gamintojo prekės kodas CCAS-PA6-24STP-O-2
    Prekės ženklas SECURITYNET
  29. Panelė optinė ODF 24 SC duplex 19" tuščia - EFB-ELEKTRONIK Panelė optinė ODF 24 SC duplex 19" tuščia - EFB-ELEKTRONIK
    Elektrobalt prekės kodas 508660
    Gamintojo prekės kodas P1-T240000-LV-ISP
    Prekės ženklas EFB-ELEKTRONIK
  30. Dėžutė optinio kroso OKD-4SC Dėžutė optinio kroso OKD-4SC
    Elektrobalt prekės kodas 113620
    Gamintojo prekės kodas 550886
    Prekės ženklas NENURODYTAS
119 prekės
Page
puslapyje