Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kompaktiškos, pajėgios ir ekonomiškos NOARK įkrovimo stotelės


Viena pagrindinių kliūčių prijungiant elektromobilį prie įtampos - prieigos prie viešųjų įkrovimo stotelių nebuvimas. Sekdama globalines pasaulines vystymosi tendencijas, „NOARK Electric“ siūlo naują gaminių asortimentą, skirtą elektromobilių įkrovimui.


Ekspertų prognozės rodo, kad 2030 metais Lietuvoje bus apie 150 000 elektromobilių. Tai 50 kartų daugiau nei yra dabar. Šie skaičiai neatsižvelgia į papildomus hibridus (PHEV). Yra pagrįstas susirūpinimas, kad viešoji infrastruktūra atsiliks nuo tokių augimo tempų.

Tačiau statistikos duomenys rodo, kad didžioji dalis įkrovimų atliekama namuose ar darbo vietoje. Kiekvienas elektromobilio savininkas yra priverstas daugiau ar mažiau improvizuoti, kai pirmą kartą tenka įkrauti savo automobilį. Vienas iš tinkamiausių šios problemos sprendimų yra nuosavo įkroviklio įrengimas garaže ar darbo vietoje.

https://www.youtube.com/watch?v=5zRbAtT8eww

„NOARK Electric“ garsėja savo aukšta kokybe už prieinamą kainą. Tą patį galima pasakyti ir apie NOARK elektromobilių įkrovimo sprendimus. Produktų asortimente yra prieinami tiek ant sienos montuojamų elektromobilių įkrovimo stoties, tiek portatyvinio elektromobilių įkrovimo stoties sprendimai. Jie tinka tiek visiškai elektra varomiems automobiliams, tiek įkraunamiems hibridams.

Sprendimas įvairioms situacijoms

Vienas iš patogiausių įkrovimo būdų yra stacionarios įkrovimo stotelės, kurias galima įrengti pasirinktoje vietoje, pavyzdžiui, garaže. Stacionarių „Ex9EV“ įkrovimo stočių diapazonas yra nuo 2,3 kW (1 fazė, 10 amperų) iki 22 kW (3F, 32A). Turėdami tokį platų diapazoną, galite aprėpti bet kokios elektros jungties galimybes. Komplekte pridedamas Type 1 arba Type 2 kabelis. Kompaktiškas ir patogus įkrovimo stotelės dizainas reiškia, kad bus lengva rasti jai vietą, o įkrovimo laidą galima lengvai uždėti ant jos, kai nenaudojamas.

Ne kiekvienoje vietoje bus naudinga įrengti stacionarią įkrovimo stotelę. Jei, pavyzdžiui, dažnai tenka važiuoti į kelias vietas, kur būtų pageidautina įkrauti elektromobilį, tada patogesnis sprendimas būtų nešiojamasis įkroviklis.

„Noark“ nešiojamos „Ex9EVC“ įkrovimo stotelės, kurias galima įsigyti su Type 1 ar Type 2 kabeliais automobilio įkrovimo pusėje, leidžia nesijaudinti dėl įkrovimo keliaujant ir netgi gali pakeisti stacionarų įkroviklį. Juos galima įsigyti ne tik su „Schuko“ (tinka namų ūkio lizdui) kištuku įvesties pusėje, bet ir galima pasirinkti su CEE (tinka trifaziam lizdui) 16 arba 32 amperų kištuku. „Ex9EVC“ įkrovikliuose yra galios valdymo funkcija, padedanti saugiai, ekonomiškai ir efektyviai sunaudoti turimą elektros energiją.

Saugus sprendimas

„Noark Ex9EV“ ir „Ex9EVC“ įkrovikliai užtikrina visą jums reikalingą apsaugą ir turi integruotą B tipo RCCB apsaugą nuo nuotėkio, skirto nuolatinei, kintamajai ir aukšto dažnio impulsinei srovei. Tokiu būdu žymiai sumažėja įrengimo išlaidos ir įsikrauti su tokia stotimi yra saugu.

„Noark“ įkrovimo stotelėse naudojamos medžiagos yra labai patvarios ir tinka įvairiems naudojimo atvejams. Įmonė savo įkrovimo sprendimams suteikia 5 metų garantiją.

Apie įmonę

„NOARK Electric“ yra pasaulinė įmonė, daugiausia dėmesio skirianti žemos įtampos elektrinių komponentų gamybai. „NOARK Electric“ savo klientams teikia aukštos kokybės produktus už prieinamą kainą. Įmonė yra grupės, kurioje dirba daugiau nei 25 tūkstančiai darbuotojų, dalis. „NOARK Electric“ investavo kelis milijonus eurų į produktų kūrimą ir įmonė dirba su naujausiomis technologijomis. Svarbu tai, kad gaminamiems produktams suteikiama penkerių metų garantija.