Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Rittal AX ir KX nerūdijančiojo plieno skydai yra patikimi jūsų sąjungininkai, užtikrinantys optimalią sistemos apsaugą. AX serija užtikrina universalią apsaugą nuo įvairių išorinių veiksnių, tokių kaip dulkės ir drėgmė, o dėl lanksčios konstrukcijos lengvai pritaikoma įvairioms reikmėms. Pavyzdžiui, platesnė durų erdvė su perforuotomis durelių juostomis sukuria papildomos vietos montavimui ir kartu padidina efektyvumą.

AX ir KX nerūdijančio plieno korpusai, kuriuose suderintas sieninių korpusų lankstumas ir nerūdijančio plieno konstrukcijos privalumai, pasižymi ilgaamžiškumu ir patikimumu.

 Naujieji nerūdijančio plieno AX  ir KX skydų privalumai:

  • Paprastumas: Visiškai skaitmenizuoti procesai su aukščiausios kokybės 3D duomenimis ir QR kodais ant visų plokštumų užtikrina sklandų darbą
  • Lankstumas: Komponentai ir aksesuarai montuojami lengvai, greitai ir saugiai. Jau integruoti bėgeliai ir lokatoriai supaprastina montavimą viduje.Montavimo plokštės tiekiamos nesumontuotos, jų nereikia išmontuoti, o durų surinkimas be įrankių sutaupo daugiau laiko.
  • Patikimumas: Skydo krašto lenkimas 90º kampu saugo durelių sandarinimo tarpinę, užtikrina aukštą hermetiškumo kategoriją (IP66) bei aukščiausią atsparumo smūgiams klasę (IK10). Visame korpuse integruoti lokatoriai užtikrina tikslią vidinių montavimo bėgelių padėtį ir patikimą tvirtinimą, net ir veikiant dinaminėms apkrovoms.

Greitas vidinis montavimas be mechaninio apdirbimo naudojant Rittal aksesuarus

Platus priedų asortimentas

Aukšta apsaugos klasė (iki IP 66/IK 10) dėl plokščios korpuso krašto užlenkimo konstrukcijos

Atraskite daugiau Rittal naujųjų skydų