Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Pats laikas įsirengti privačias elektromobilių įkrovimo prieigas: gyventojai kviečiami teikti paraiškas finansavimui gauti

Lietuvos energetikos agentūra kviečia gyventojus teikti paraiškas dalies išlaidų kompensavimui gauti, įsirengiant elektromobilių privačias įkrovimo prieigas. Paraiškos bus priimamos iki 2024 m. rugsėjo 30 d., pagal atnaujintas po ankstesnio kvietimo ir daug palankesnes finansavimo sąlygas.

Pagal paskelbtas antrojo kvietimų etapo finansavimo sąlygas, paraiškas gali teikti platesnis gyventojų ratas – ne tik tie, kurie nuosavybės teise valdo nekilnojamo turto objektą ir jame planuoja įsirengti stotelę, bet ir tie, kas nuomojasi ar panaudos pagrindais valdo nekilnojamo turto objektą, taip pat gyventojai, vykdantys veiklą žemės ūkio sektoriuje, pavyzdžiui, bitininkai, kurie anksčiau tokios galimybės neturėjo.

Naujame kvietime gyventojai galės pasirinkti labiausiai jų poreikius atitinkančias įkrovimo stoteles, iki 11 arba 22 kW, su dinaminiu galios valdymu, ar be jo, įvertins savo vidinio tinklo įvado galią.


Vieno pareiškėjo teikiamų paraiškų skaičius neribojamas. Tokia galimybė sudaryta todėl, kad kvietimas ilgas – per tą laiką pareiškėjas gali įsigyti naujų turto objektų ir norės įsirengti papildomų stotelių. Kaip ir anksčiau, vienoje paraiškoje įrengiamų prieigų ir objektų, kuriuose jos įrengiamos, skaičius neribojamas.

 

Apie visas sąlygas ir taisykles, bei paraiškas rasite čia: https://www.ena.lt/Naujiena/apie-ev-ikrovos-kvietimus-20230907/

Įkrovimo stotelės elektromobiliams ir priedai joms