Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Susirink skydą!

Skydai

Moduliniai elektros skydai yra elektros energijos paskirstymo sistemos komponentai, kurie naudojami valdyti, apsaugoti ir kontroliuoti elektros tiekimą įvairiose vietose arba įrenginiuose. Šie skydai leidžia lengvai valdyti elektros grandinėse esančius įrenginius, jungiant juos ar atjungiant nuo elektros tiekimo, taip pat užtikrina saugų ir patikimą elektros energijos paskirstymą.

Moduliniai elektros skydai gali turėti keletą elementų ir funkcijų:

 1. Pagrindinis jungiklis: Tai yra pagrindinis skydo jungiklis, leidžiantis visiems įrenginiams ar grandinėms valdyti elektros tiekimą. Jis gali būti naudojamas atjungiant visą elektros tiekimą tam tikru atveju, pavyzdžiui, gedimo arba priežiūros metu.
 2. Automatinės saugos jungtys: Šios funkcijos apima įvairius apsaugos elementus, tokius kaip perdavimo saugos nuvažiavimo jungtys (angl. Ground Fault Circuit Interrupter, GFCI) ar perkrovos apsaugos nuvažiavimo jungtys (angl. Arc Fault Circuit Interrupter, AFCI). Jos padeda apsaugoti nuo elektros smūgių, perkrovų ar trumpojo jungimo, mažindamos saugos riziką.
 3. Skydo skyriai: Skydas gali būti suskirstytas į skirtingus skyrius ar zonas, kiekvienai jų priskiriant specifinius įrenginius ar elektros grandines. Tai padeda geriau organizuoti elektros paskirstymą ir užtikrinti, kad sutrikus vienai zonai, nebus paveikta viso skydo darbo.
 4. Laiko valdymo funkcijos: Kai kurie moduliniai skydai gali turėti laiko valdymo funkcijas, kurios leidžia valdyti, kada tam tikri įrenginiai ar grandinės turi būti įjungti ar išjungti, pavyzdžiui, naktį ar savaitgaliais.
 5. Signalizacija ir kontrolė: Kai kuriuose skyduose yra signalizacijos ir kontrolės priemonės, kurios leidžia stebėti elektros grandines, aptikti gedimus ar perdavimo problemas bei atlikti atitinkamus veiksmus.
 6. Reservinis maitinimas: Kritinėms sistemoms gali būti svarbu turėti rezervinį maitinimą, todėl kai kurie moduliniai skydai gali turėti galimybę prijungti alternatyvius maitinimo šaltinius, tokius kaip generatoriai ar baterijos.

Šie yra tik keletas galimų modulinių elektros skydų elementų ir funkcijų. Konkretūs skydo dizainas ir funkcijos priklauso nuo jo naudojimo scenarijaus, vietos reguliavimo ir vartotojo poreikių. Siekiant užtikrinti saugumą ir tinkamą elektros energijos paskirstymą, rekomenduojama konsultuotis su kvalifikuotais elektros inžinieriais ar specialistais.

Skydai


Kirtikliai

Modulinis kirtiklis yra apsaugos įrenginys, kuris skirtas aptikti netinkamą elektros srovės padalijimą ar nuvažiavimą grandinėje. Jo pagrindinė funkcija yra apsaugoti nuo elektros smūgių ir užtikrinti žmonių saugumą, aptikdamas nutekėjimą elektros srovei į žemę ir tuoj pat nutraukdamas elektros tiekimą. Tai ypač svarbu, kai kuriuo metu dalis elektros energijos nuteka kitur, o ne į numatytąją kelią, ką gali sukelti įvairios situacijos, pavyzdžiui, izoliacijos pažeidimai ar netikėti gedimai.

Moduliniai kirtikliai gali būti įdiegti tiek namuose, tiek komercinėse ar pramoninėse įstaigose, siekiant užtikrinti aukštą saugos lygį elektros įrenginiuose ir sistemose. Jie gali būti montuojami kartu su elektros skydais arba atskirai, priklausomai nuo sistemos reikalavimų.

Svarbu suprasti, kad šios apsaugos priemonės yra kritinės elektros saugumui, todėl jų naudojimas yra svarbus norint užtikrinti žmonių ir įrenginių saugumą nuo elektros pavojų.

Kirtikliai

Elektrobalt prekės kodas 039705
Elektrobalt prekės kodas 029839
Elektrobalt prekės kodas 029840
Elektrobalt prekės kodas 029535
Elektrobalt prekės kodas 029841

Elektrobalt prekės kodas 073892
Elektrobalt prekės kodas 098803
Elektrobalt prekės kodas 098874

Elektrobalt prekės kodas 058684
Elektrobalt prekės kodas 058685
Elektrobalt prekės kodas 059814
Elektrobalt prekės kodas 071472
Elektrobalt prekės kodas 072865

Automatiniai jungikliai

Automatiniai jungikliai MCCB (angl. Molded Case Circuit Breakers) yra elektros grandinių apsaugos įrenginiai, kurie naudojami valdyti ir apsaugoti elektros tiekimą nuo perkrovų, trumpojo jungimo ar kitų gedimų. Šie įrenginiai yra populiarios apsaugos priemonės elektros paskirstymo sistemose, pramoniniuose procesuose, komerciniuose pastatuose ir kitose vietose, kur yra didelės elektros apkrovos.

Štai keletas svarbių savybių ir funkcijų, kurias turi automatiniai jungikliai MCCB:

 1. Perkrovos apsauga: MCCB gali aptikti pernelyg didelę elektros srovės apkrovą, kuri gali sukelti perkrovą grandinėje. Kai srovė viršija nustatytą ribą, jungiklis nutraukia grandinę, apsaugodamas įrenginius nuo pažeidimų.
 2. Trumpojo jungimo apsauga: Šie jungikliai gali aptikti trumpąjį jungimą, kai grandinėje atsiranda maža varža arba tiesioginė grandinės izoliacijos pažeidimas. Jie greitai reaguoja, nutraukdami elektros tiekimą ir apsaugodami nuo gedimo padarinių.
 3. Ištrūkimo nuostoliai: MCCB dažnai yra efektyvūs mažinant energijos nuostolius grandinėje, ypač dideliuose grandinės dydžiuose.
 4. Valdymo funkcijos: Automatiniai jungikliai gali būti valdomi rankiniu būdu, tačiau dauguma jų taip pat turi valdymo galimybę per išorinį signalą arba automatinį valdymą. Tai leidžia valdyti jungiklį atokiau arba jį integruoti į automatizuotas sistemas.
 5. Avarinio išjungimo galimybės: Kai kurių MCCB modelių galima naudoti kaip avarinio išjungimo įrenginį, kuris leidžia greitai ir saugiai nutraukti elektros tiekimą nepageidaujamais atvejais.
 6. Apibrėžiamos srovės ribos: MCCB dažnai turi reguliuojamas apibrėžiamas srovės ribas, leidžiančias pritaikyti jų veikimą atsižvelgiant į konkretaus įrenginio ar grandinės reikalavimus.

MCCB yra svarbus komponentas elektros paskirstymo sistemose, suteikiantis saugumą ir valdymo galimybes. Pasirinkus tinkamą MCCB modelį, galima užtikrinti elektros grandinių stabilumą ir apsaugą nuo galimų pavojų.

 Automatiniai jungikliai 

Elektrobalt prekės kodas 029727
Elektrobalt prekės kodas 029782
Elektrobalt prekės kodas 029749
Elektrobalt prekės kodas 029730
Elektrobalt prekės kodas 029732

Elektrobalt prekės kodas 058961
Elektrobalt prekės kodas 059807
Elektrobalt prekės kodas 084158
Elektrobalt prekės kodas 074372
Elektrobalt prekės kodas 074373

Viršįtampio ribotuvai ir priedai

Viršįtampio ribotuvas yra apsaugos įrenginys, kuris naudojamas apsaugoti elektros grandines nuo perkrovų ir viršįtampių. Jis yra svarbus komponentas elektros sistemoje, kuris padeda išlaikyti tinkamą elektros įrenginių veikimą ir saugumą.

 

Štai keletas svarbių dalykų, susijusių su viršįtampio ribotuvais:

 

 1. Viršįtampos apsauga: Viršįtampio ribotuvas yra skirtas apsaugoti elektros grandines nuo per didelių įtampų ar įtampos viršįtampių, kurie gali sukelti gedimus arba sugadinti įrenginius. Jis veikia kaip "vartai", leidžiantis įtampos viršijimą tik tada, kai jis yra saugus.
 2. Skirtingi tipai: Viršįtampio ribotuvai gali būti naudojami skirtingose elektros sistemose ir grandinėse, todėl jie gali skirtis pagal įtampos vertes, veikimo principus ir kitiems veikimo parametrams.
 3. Kintamasis ir nuolatinis įtampų apsauga: Kai kurie viršįtampio ribotuvai yra skirti apsaugoti nuo kintamosios įtampos viršijimų, tuo tarpu kiti yra skirti apsaugoti nuo nuolatinės įtampos viršijimų. Šie ribotuvai gali būti skirti skirtingiems elektros įrenginiams arba sistemoms.
 4. Prijungimas ir montavimas: Viršįtampio ribotuvai dažnai būna integruoti į elektros skydus arba montuojami tiesiogiai į elektros grandinę. Jų montavimas turi būti atliekamas pagal gamintojo nurodymus ir atitinkamas elektros saugos standartus.
 5. Automatinis ir rankinis išjungimas: Kai kurie viršįtampio ribotuvai gali turėti automatinį išjungimo mechanizmą, kuris įsijungia, kai įtampa viršija saugią ribą. Taip pat gali būti ir rankinis išjungimo mygtukas, kurį galima naudoti, norint rankiniu būdu išjungti viršįtampio ribotuvą tam tikrais atvejais.

 

Viršįtampio ribotuvas yra svarbus elektros grandinių apsaugos įrenginys, kuris padeda išvengti gedimų ir pažeidimų dėl per didelės įtampos. Jis taip pat prisideda prie ilgesnio elektros įrenginių gyvavimo laiko ir saugesnio veikimo.

Viršįtampi ir kiti prietaisai


Šynos ir šukos

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Šynos

Elektrobalt prekės kodas 023568


Įrankiai

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Įrankiai

Elektrobalt prekės kodas 066797