Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Prekių pristatymo ir atsiėmimo būdai

1. Prekių pristatymas nurodytu adresu

Užsakytos prekės bus surinktos centriniame sandėlyje Jonavoje ir pristatytos per sekančia darbo dieną nurodyti adresu. Užsakymas turi būti pateiktas iki 17:30, esant užsakyme nestandartinių dydžių prekėms ar matuojamiems kabeliams – iki 16:00.

Jei vienos ar kelių prekių iš Jūsų užsakymo nėra centriniame sandėlyje,bet yra kituose skyriuose tuomet užsakymas bus padalintas į kelias siuntas.

Jei prekės neturime ir skyriuose, tuomet ji bus užsakyta iš gamintojo ir pristatytos atskira siunta.

Pristatymo adresą galite rinktis tiek iš esamų, tiek ir įvesti naują adresą.


2. Atsiėmimas skyriuje - kitą darbo dieną

Užsakytos prekės bus surinktos centriniame sandėlyje Jonavoje ir pristatytos į pasirinktą skyrių iki 9:00 kitą darbo dieną. Užsakymas turi būti pateiktas iki 17:30, esant užsakyme nestandartinių prekių ar matuojamų kabelių – iki 16:00.

Užsakytas prekes galėsite atsiimti sekančią darbo dieną pasirinktame skyriuje.

 


3. Užsisakyk ir pasiimk prekes po valandos, pasirinktame skyriuje

Šis užsakymo būdas, galimas tik tokiu atveju jeigu prekės esančios krepšelyje yra pasirinktame filiale. Užsakytos prekės bus surinktos ir paruoštos atsiėmimui per 1 valandą pasirinktame filiale. Užsakymas turi būti pateiktas iki 16:00 valandos. Vėliau pateikti užsakymai bus paruošti sekančią dieną iki 9:00.

Šis būdas galimas jei užsakymas atitinka šias sąlygas:

a) Visos prekės esančios krepšelyje yra pasirinktame skyriuje.

Jei bent viena prekė iš Jūsų krepšelio nėra tame skyriuje ar yra nepakankamas jos kiekis, tuomet negalėsite pasirinkti greito prekių atsiėmimo. Norint užbaigti užsakymą greitam prekių atsiėmimui iš krepšelio reikėtų pašalinti nesamas skyriuje prekes.

Namuko ikonėlė su kiekiu rodo koks likutis kiekvienos prekės yra pasirinktame skyriuje.

Jums trūkstamas prekes skyriuje galite užsakyti atskiru nauju užsakymu ir pasirinkti patogiausią pristatymo būdą: atsiimti sekančią dieną skyriuje ar pristatyti nuorodytu adresu.

b) Esate pasirinkę skyrių.

Skyrių galite pasirinkti kiekvieną kartą prisijungę prie savo paskyros dešiniame viršutiniame kampe po savo įmonės pavadinimu. Taip pat galite nustatyti, jog visą laiką būtų parinktas Jums patogiausias (numatytasis) skyrius, tai galite padaryti pasirinkę Mano paskyra ir pasirinkę Paskyros informacija ir ten pasirinkę Jums patogiausią skyrių.

c) Užsakymas pateiktas iki 16:00 valandos*.

Vėliau pateikti užsakymai bus paruošti sekančią dieną iki 9:00 valandos ryto. * tai galioja tik greitam prekių atsiėmimui per 1 valandą.


4. Papildoma informacija prie užsakymo

Prie bet kurio pristatymo būdo žemiau yra trys laukai, kuriuos galite užpildyti arba palikti tuščius.

Mano užsakymo numeris - galite įvesti užsakymo numerį, pagal kurį vėliau galėsite rasti ar peržiūrėti savo užsakymą.

Objekto pavadinimas - galite nurodyti objektą, pagal kurį veliau galėsite susirasti visus užsakymus, kurie buvo skirti konkrečiam objektui.

Ar turite komentarų dėl užsakymo? - Komentarai, pastabos dėl užsakymo mums.

 

Jei viskas gerai, galite spausti Kitas žingsnis.