Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Prekių pristatymo ir atsiėmimo būdai

1. Prekių pristatymas nurodytu adresu

Užsakytos prekės bus surinktos centriniame sandėlyje Jonavoje ir pristatytos per sekančia darbo dieną nurodyti adresu. Užsakymas turi būti pateiktas iki 17:30, esant užsakyme nestandartinių dydžių prekėms ar matuojamiems kabeliams – iki 16:00.

Jei vienos ar kelių prekių iš Jūsų užsakymo nėra centriniame sandėlyje, tuomet užsakymas bus padalintas ir bus siunčiame iš centrinio sandėlio, bei iš skyriaus, kuriame yra tos prekės.

Jei prekės neturime ir padaliniuose, tuomet ji bus užsakyta iš gamintojo ar tiekėjo, apie tai papildomai dar informuosime po užsakymo pateikimo, bei kai prekė atvyks pas mus papildomai informuosime dėl prekės/-ių pristatymo.

Pristatymo adresą galite rinktis tiek iš esamų adresų, tiek ir įvesti naują adresą.


2. Atsiėmimas skyriuje - kitą darbo dieną

Užsakytos prekės bus surinktos centriniame sandėlyje Jonavoje ir pristatytos į pasirinktą skyrių iki 9:00 kitą darbo dieną. Užsakymas turi būti pateiktas iki 17:30, esant užsakyme nestandartinių prekių ar matuojamų kabelių – iki 16:00.

Užsakytas prekes galėsite atsiimti sekančią darbo dieną pasirinktame skyriuje, kurį galite pasirinkti žemiau.

 


3. Užsisakyk ir pasiimk prekes po valandos, pasirinktame skyriuje

Šis užsakymo būdas, galimas tik tokiu atveju jeigu prekės esančios krepšelyje yra pasirinktame filiale. Užsakytos prekės bus surinktos ir paruoštos atsiėmimui per 1 valandą pasirinktame filiale. Užsakymas turi būti pateiktas iki 16:00 valandos. Vėliau pateikti užsakymai bus paruošti sekančią dieną iki 9:00.

Šis būdas galima jei užsakymas atitiks šias sąlygas:

a) Visos prekės esančios krepšelyje yra pasirinktame skyriuje.

Jei bent viena prekė iš Jūsų krepšelio nėra tame skyriuje, tuomet negalėsite pasirinkti greito prekių atsiėmimo. Galite pašalinti tą prekę, kurios nėra pasirinktame skyriuje, iš krepšelio, kad galėtumėte užbaigti užsakymą greitam prekių atsiėmimui.

Namuko ikonėlė su kiekiu prekių krepšelyje nurodo koks likutis kiekvienos prekės yra pasirinktame skyriuje.

Jums trūkstamas prekes padalinyje galite užsakyti atskiru nauju užsakymu ir pasirinkti patogiausią pristatymo būdą: atsiimti sekančią dieną skyriuje ar pristatyti nuorodytu adresu.

b) Esate pasirinkę skyrių.

Skyrių galite pasirinkti kiekvieną kartą prisijungę prie savo paskyros dešiniame viršutiniame kampe po savo įmonės pavadinimu. Taip pat galite nustatyti, jog visą laiką būtų parinktas Jums patogiausias skyrius, tai galite padaryti pasirinkę Mano paskyra ir pasirinkę Paskyros informacija ir ten pasirinkę Jums patogiausią skyrių.

c) Užsakymas pateiktas iki 16:00 valandos*.

Vėliau pateikti užsakymai bus paruošti sekančią dieną iki 9:00 valandos ryto. * tai galioja tik greitam prekių atsiėmimui per 1 valandą.


4. Papildoma informacija prie užsakymo

Prie bet kurio pristatymo būdo žemiau yra trys laukai, kuriuos galite užpildyti arba palikti tuščius.

Mano užsakymo numeris - galite įvesti savo užsakymo numerį, pagal kurį vėliau galėsite peržiūrėti ar rasti pagal jį savo užsakymą.

Objekto pavadinimas - galite nurodyti objektą, pagal kurį veliau galėsite susirasti visus užsakymus, kurie buvo skirti konkrečiam objektui.

Ar turite komentarų dėl užsakymo? - Koementarai, pastabos dėl užsakymo mums.

 

Jei viskas gerai, galite spausti Kitas žingsnis.