Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Prekių pasirinkimas

1. Prekes galite rinktis pasinaudojus prekių medžiu arba paspaudę ant Prekės.


2. Suradus Jus dominančią prekių kategoriją bus rodomos prekės. 

Kairėje pusėje yra prekių filtravimas. Galima rinktis pagal kainą, prekės ženklą, likutį sandėlyje, bei kitus parametrus kuriuos turi prekės. Taip pat virš prekių galite pasirinkti kaip rikiuoti prekes kategorijoje. Galite rinktis rikiuoti pagal Prekės populiarumą, prekės pavadinimą ar prekės kaina bei pasirinkti, kad rikiuotų nuo mažiausios iki didžiausios reikšmės ar atvirkščiai.

Kad matytumėte konkretaus padalinio esamą likutį prie kiekvienos prekės reikia pasirinkti skyrių. Jį pasirinkti galite dešiniame viršutiniame kampe iš karto po krepšeliu. 

Prie kiekvienos prekės yra atvaizduojamas prekės likutis pasirinktame skyriuje (žymimas namuko simboliu), tiap pat galite matyti ir likutį esantį centriniame sandėlyje. Esant poreikiui galite pasitikrinti koks likutis kiekvienos prekės yra kituose, nei pasirinktame, skyriuose, paspaudę ant Tikrinti kiekį skyriuose.

Jei jau esate įsidėję prekę į krepšelį, tuomet mygtukas į krepšelį tampa Krepšelyje ir žalsvas, kad lengviau žinotumėte kas jau yra krepšelyje.


Prekių paieška

1. Paieška puslapyje

A - Paieškos įvedimas. Galite ieškoti pagal prekės pavadinimą ar dalį jo pavadinimo, prekės gamintojo kodą, taip pat pagal barkodą

B - Rekomenduojamos susijusios paieškos.

C - Anksčiau įvestos paieškos frazės.

D - Paieškos rezultatai. Taip pat galite spausti Enter ir bus parodyta daugiau paieškos rezultatų.