Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

REIKALAVIMŲ VYKDYMAS

Abipusis pasitikėjimas, sąžiningumas ir tiesumas tiek viduje, tiek išorėje yra pagrindiniai principai, giliai įsišakniję „Würth“ grupės verslo kultūroje. Mūsų įsipareigojimas vadovautis šiomis vertybėmis pirmą kartą buvo išdėstytas bendrovės filosofijoje, kurią aštuntajame dešimtmetyje parengė Reinholdas Würthas (Reinhold Würth).

Šie principai reiškia ne tik visų taikomų taisyklių ir įstatymų laikymąsi, bet ir tinkamą darbuotojų mąstymą, kuris yra neatsiejama tvarios „Würth“ grupės verslo sėkmės dalis.

Mūsų tikslas yra ugdyti tokį mąstymą. Tuo pačiu šis požiūris reiškia, kad mūsų darbuotojai griežtai laikosi visų galiojančių nacionalinių ir tarptautinių taisyklių bei teisės aktų reikalavimų. Siekdami, kad šie principai būtų aiškesni mūsų darbuotojams, klientams, tiekėjams ir kitiems verslo partneriams, sukūrėme mūsų įmonės vertybėmis pagrįstas praktines elgesio taisykles, kurios yra apibendrintos „Würth“ grupės reikalavimų laikymosi kodekse.

 

Visoje grupėje veikianti informavimo sistema „SpeakUp“

Mūsų reikalavimų laikymosi kodeksas atspindi mūsų įsipareigojimą elgtis sąžiningai vienas su kitu, su klientais, tiekėjais ir kitais verslo partneriais. Tyrimai parodė, kad iš trečiųjų šalių gauti pranešimai dažnai padeda išspręsti su ekonominiais nusikaltimais susijusias problemas. Dėl to mes sukūrėme sistemą, kurioje „Würth“ grupės darbuotojai ir trečiosios šalys gali pateikti informaciją apie nusikalstamus veiksmus ir kitus reikšmingus reikalavimų pažeidimus. Šis tinkle veikiantis įrankis vadinamas BKMS® sistema („Business Keeper Monitoring System“).

Jei norite pranešti apie įvykį sistemoje, galite tą padaryti anonimiškai arba prisistatydami. Vis dėlto, kadangi norėtume puoselėti atviro bendravimo aplinką, raginame nurodyti savo vardą, pranešant apie pastebėtą įvykį. Jūsų asmens duomenis tvarkysime griežtai konfidencialiai ir atsižvelgsime į visus teisėtus susijusių šalių interesus.

BKMS® sistema („Business Keeper Monitoring System“). Sistemoje sukurkite pašto dėžutę, per kurią mes galėsime su jumis susisiekti. Tai labai svarbu tais atvejais, jei mums kiltų klausimų arba jei vėliau norėtumėte ataskaitą papildyti nauja informacija. Komunikacija elektroniniu paštu taip pat gali būti anoniminė, jei to pageidaujate.

Sistema skirta tik dėmesiui atkreipti į įtariamus ekonominių nusikaltimų atvejus ar reikšmingus reikalavimų pažeidimus „Würth“ grupėje. Bet koks sistemos naudojimas kitiems tikslams yra laikomas nusikaltimu.

Pranešimą galite pateikti čia:


BKMS sistema

Atsisiųskite reikalavimų laikymosi kodeksą

Dėkojame jums už pagalbą!