Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tigo yra pasaulinis lyderis, kuris siūlo inovatyvius sprendimus, padidinančius energijos gamybą, gerinantys saugumą ir mažinantys saulės elektrinių eksploatavimo išlaidas. Tigo TS4 platforma maksimizuoja saulės energijos sistemų naudą ir teikia klientams patikimiausią, lankstiausią ir skalės efektyviausią MLPE (Modulio lygio energijos elektronika) sprendimą. Tigo buvo įkurtas 2007 metais Silicio slėnyje, Kalifornijoje, siekiant pagreitinti saulės energijos naudojimą visame pasaulyje. Skaitykite įmonės istoriją iš mūsų generalinio direktoriaus naujausiame tinklaraštyje.

Įmonė vis dar yra įsikūrusi Silicio slėnyje ir turi biurus bei įrenginius visame pasaulyje. Jei norite prisijungti prie mūsų komandos, apsilankykite mūsų karjeros puslapyje. Skaitykite apie mūsų įsipareigojimus ir pasiekimus mūsų Aplinkos, Socialinės atsakomybės ir Valdymo puslapyje.taip pat CCA valdiklio + TAP prieigos taško pagalba – galime turėti saugesnę, greito atjungimo solar sistemą bei turėti detalę gamybos analizę kiekvieno modulio lygiu.


Video pavadinimas apie ka

Video pavadinimas apie ka


Pagrindiniai sistemos privalumai:

  • Sistema nepriklausoma nuo inverterio gamintojo, t.y. ji universali ir tinkanti daugumai žinomų inverterių. Nebūtina taikyti tik vieno gamintojo suderinamą optimizatoriaus tipą;
  • Galime instaliuoti TS4 tiek vienetų, kiek reikia išvengti šešėliavimui – nebūtina instaliuoti optimizatorius visai sistemai, visiems moduliams.
  • Sandėliuojame padidintos galios TS4 optimizatorius, kurie tinka aktualiems didelės galios moduliams iki 700W ir 15A, bei komplektuojamus su aukštesnę įtampą 1500VDC palaikančiomis Evo2 jungtymis;
  • Sistema gali veikti tik su optimizatoriais (be monitoringo tik su TS4), taip pat detaliai analizei galima komplektuoti CCA+TAP ir turėsim greitą grandinės nutraukimą prie pat modulio, kas užtikrina saugesnį gaisrininkų darbą ir detalią elektrinės gamybą kiekvieno modulio perspektyvoje, bei parodyti klientui susigrąžintą energijos dalį pasinaudojus Tigo pagalba: