PKZM0-16-GVP - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Produkto informacija
Variklio automatinis jungiklis
  • Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas 10 - 16 A
  • Perkrovos atkabiklio reguliavimo diapozonas 248 - 248 A
  • Jautrus faziniams gedimams Taip
  • Išjungimo būdas Termomagnetinis
  • Darbinė įtampa 690 - 690 V
  • Srovė Iu 16 A
  • Darbinė galia kai AC-3 230 V 4 kW
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 7.5 kW
  • Galios nuostolis 6.43 W
  • Polių skaičius 3
  • Nominali trumpojo jungimo atjungimo geba kai Icu 400V AC 50 kA
  • Apsaugos klasė IP IP20
  • Aukštis 93 mm
  • Plotis 45 mm
  • Gylis 76 mm