Moeller series SDAINL contactor combination SDAINLM30(RDC24) - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
  • Valdymo įtampa Us DC 24 - 24 V
  • Darbinės įtampos tipas Nuolatinė srovė
  • Darbinė įtampa kai AC 50 Hz 24 - 690 V
  • Darbinė įtampa kai AC 60 Hz 24 - 690 V
  • Darbinė srovė Ie kai AC-1 400 V 30 A
  • Darbinė srovė Ie kai AC-3 400 V 30 A
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 15 kW
  • Normaliai atvirų kontaktų skaičius 3
  • Apsaugos klasė IP IP00
  • Apsaugos klasė NEMA Kita
  • Plotis 158 mm
  • Aukštis 95 mm
  • Gylis 138 mm
  • Valdymo įtampa Us 50 Hz AC - - V
  • Valdymo įtampa Us 60 Hz AC - - V
  • DC darbinė įtampa 0 - 0 V