  • Valdymo įtampa Us 50 Hz AC 110 - 110 V
  • Valdymo įtampa Us 60 Hz AC 120 - 120 V
  • Darbinė įtampa kai AC 50 Hz 230 - 690 V
  • Darbinė įtampa kai AC 60 Hz 230 - 690 V
  • Darbinė srovė Ie kai AC-1 400 V 165 A
  • Darbinė srovė Ie kai AC-3 400 V 165 A
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 90 kW
  • Normaliai uždarų kontaktų skaičius 1
  • Normaliai atvirų kontaktų skaičius 1
  • Apsaugos klasė IP IP00
  • Apsaugos klasė NEMA Kita
  • Plotis 308 mm
  • Aukštis 314 mm
  • Gylis 183 mm
  • Valdymo įtampa Us DC 0 - 0 V
  • DC darbinė įtampa 0 - 0 V