Moeller series PKZM01 Motor-protective circuit-breaker PKZM01-25 - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Produkto informacija
Variklio automatinis jungiklis
  • Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas 20 - 25 A
  • Perkrovos atkabiklio reguliavimo diapozonas 388 - 388 A
  • Jautrus faziniams gedimams Taip
  • Išjungimo būdas Termomagnetinis
  • Darbinė įtampa 440 - 440 V
  • Srovė Iu 25 A
  • Darbinė galia kai AC-3 230 V 5.5 kW
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 12.5 kW
  • Galios nuostolis 7.04 W
  • Kontaktų jungties tipas Varžtinis sujungimas
  • Valdymo elemento tipas Paspaudžiamas mygtukas
  • Įrenginio konstrukcija Sumontuoto prietaiso fiksuoto montavimo technika
  • Polių skaičius 3
  • Nominali trumpojo jungimo atjungimo geba kai Icu 400V AC 50 kA
  • Apsaugos klasė IP IP20
  • Aukštis 90 mm
  • Plotis 45 mm
  • Gylis 93 mm