Produkto informacija
Variklio automatinis jungiklis
  • Perkrovos atkabiklio reguliavimo diapozonas 2.5 - 2.5 A
  • Jautrus faziniams gedimams Taip
  • Išjungimo būdas Termomagnetinis
  • Darbinė įtampa 440 - 440 V
  • Srovė Iu 0.16 A
  • Darbinė galia kai AC-3 230 V 0.02 kW
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 0.04 kW
  • Galios nuostolis 5.39 W
  • Kontaktų jungties tipas Varžtinis sujungimas
  • Valdymo elemento tipas Paspaudžiamas mygtukas
  • Įrenginio konstrukcija Prietaisas korpuse
  • Polių skaičius 3
  • Nominali trumpojo jungimo atjungimo geba kai Icu 400V AC 50 kA
  • Apsaugos klasė IP IP65
  • Aukštis 80 mm
  • Plotis 117 mm
  • Gylis 158 mm
  • Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas 0.1 - 0.16 A