Moeller series PKZM01 Motor-protective circuit-breaker PKZM01-0.16 - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Produkto informacija
Variklio automatinis jungiklis
  • Perkrovos atkabiklio reguliavimo diapozonas 2.5 - 2.5 A
  • Jautrus faziniams gedimams Taip
  • Išjungimo būdas Termomagnetinis
  • Darbinė įtampa 440 - 440 V
  • Srovė Iu 0.16 A
  • Galios nuostolis 5.39 W
  • Kontaktų jungties tipas Varžtinis sujungimas
  • Valdymo elemento tipas Paspaudžiamas mygtukas
  • Įrenginio konstrukcija Sumontuoto prietaiso fiksuoto montavimo technika
  • Polių skaičius 3
  • Nominali trumpojo jungimo atjungimo geba kai Icu 400V AC 50 kA
  • Apsaugos klasė IP IP20
  • Aukštis 90 mm
  • Plotis 45 mm
  • Gylis 93 mm
  • Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas 0.1 - 0.16 A