Produkto informacija
Automatinis jungiklis
  • Srovė Iu 0.4 A
  • Nominali įtampa 690 - 690 V
  • Nominali trumpojo jungimo atjungimo geba kai Icu 400V 50Hz 150 kA
  • Perkrovos atkabiklio reguliavimo diapozonas 6.8 - 6.8 A
  • Galios nuostolis 4.76 W
  • Įrenginio konstrukcija Sumontuoto prietaiso fiksuoto montavimo technika
  • Kontaktų jungties tipas Varžtinis sujungimas
  • Tinka montavimui ant DIN bėgelio Taip
  • Nebūtinas DIN bėgio montavimas Taip
  • Įjungimo/išjungimo indikacija Taip
  • Polių skaičius 3
  • Maitinimo padėtis Kita
  • Valdymo elemento tipas Sukamas mygtukas (rankenėlė)
  • Apsaugos klasė IP IP20
  • Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas 0.25 - 0.4 A
  • Trumpojo jungimo atkabiklio reguliavimo diapozonas 0 - 0 A