Moeller series PKZM0 Motor-protective circuit-breaker PKZM0-32-PI - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Produkto informacija
Variklio automatinis jungiklis
  • Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas 25 - 32 A
  • Perkrovos atkabiklio reguliavimo diapozonas 496 - 496 A
  • Jautrus faziniams gedimams Taip
  • Išjungimo būdas Termomagnetinis
  • Darbinė įtampa 690 - 690 V
  • Srovė Iu 32 A
  • Darbinė galia kai AC-3 230 V 7.5 kW
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 15 kW
  • Galios nuostolis 9.56 W
  • Kontaktų jungties tipas Spyruoklinė jungtis
  • Polių skaičius 3
  • Nominali trumpojo jungimo atjungimo geba kai Icu 400V AC 40 kA
  • Apsaugos klasė IP IP20
  • Aukštis 109 mm
  • Plotis 45 mm
  • Gylis 75 mm