Produkto informacija
Variklio automatinis jungiklis
  • Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas 1 - 1.6 A
  • Perkrovos atkabiklio reguliavimo diapozonas 25 - 25 A
  • Jautrus faziniams gedimams Taip
  • Išjungimo būdas Termomagnetinis
  • Darbinė įtampa 690 - 690 V
  • Srovė Iu 1.6 A
  • Darbinė galia kai AC-3 230 V 0.25 kW
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 0.55 kW
  • Galios nuostolis 5.36 W
  • Kontaktų jungties tipas Varžtinis / spyruoklinis sujungimas
  • Polių skaičius 3
  • Nominali trumpojo jungimo atjungimo geba kai Icu 400V AC 150 kA
  • Apsaugos klasė IP IP20
  • Aukštis 102 mm
  • Plotis 45 mm
  • Gylis 75 mm