Moeller series PKZ Connection clamp BK25/3-PKZ0-U - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Produkto informacija
Šynos gnybtas
  • Tinka Kita
  • Gnybto plotis 45 mm
  • Maks. laidininko kryžminė sekcija 25 mm²
  • Maks. darbinė srovė Ie 63 A
  • Tinka apvalaus laidininko jungčiai Taip
  • Magistralinės jungties storis 0 - 0 mm
  • Šynos plotis 0 - 0 mm