Moeller series PKE Trip block PKE-XTUACP-36 - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Produkto informacija
Pramoninio automatinio jungiklio atkabiklis
  • Variklio apsaugos tipas Elektroninis atleidimas
  • Polių skaičius 3
  • Srovė Iu 36 A
  • Nominali jungiklio srovė 36 A
  • Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas 15 - 36 A
  • Trumpo jungimosi atjungiamoji funkcija Uždelstas
  • Maitinimo įtampos tipas Kintamoji srovė
  • Maitinimo įtampa AC 50 Hz 690 - 690 V
  • Maitinimo įtampa AC 60 Hz 690 - 690 V
  • Darbinės įtampos tipas Kintamoji srovė
  • Darbinė įtampa kai AC 50 Hz 690 - 690 V
  • Darbinė įtampa kai AC 60 Hz 690 - 690 V
  • DC darbinė įtampa 690 - 690 V
  • Plotis 45 mm
  • Aukštis 64.2 mm
  • Gylis 41.6 mm