Produkto informacija
Variklio automatinis jungiklis
  • Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas 16 - 65 A
  • Perkrovos atkabiklio reguliavimo diapozonas 1008 - 1008 A
  • Jautrus faziniams gedimams Taip
  • Išjungimo būdas Elektroninis
  • Darbinė įtampa 690 - 690 V
  • Srovė Iu 65 A
  • Darbinė galia kai AC-3 230 V 18.5 kW
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 30 kW
  • Galios nuostolis 21.6 W
  • Kontaktų jungties tipas Varžtinis sujungimas
  • Valdymo elemento tipas Sukamas mygtukas (rankenėlė)
  • Įrenginio konstrukcija Sumontuoto prietaiso fiksuoto montavimo technika
  • Polių skaičius 3
  • Nominali trumpojo jungimo atjungimo geba kai Icu 400V AC 50 kA
  • Apsaugos klasė IP IP20
  • Aukštis 162 mm
  • Plotis 55 mm
  • Gylis 198 mm