Moeller series MSF Accessory Adapter MSFAD-25-PI - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
  • Pajungimo tipas 3 laidininkai AWG 12
  • Nominali srovė In 25 A
  • Min. magistralinės jungties storis 2 mm
  • Maks. magistralinės jungties storis 2 mm
  • Adapterio plotis 45 mm
  • Bėgio plotis 24 mm
  • Šynos atstumas 60 mm