Moeller series MSC-R Reversing starter MSC-R-25-M25(230V50HZ) - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Produkto informacija
Variklio paleidiklis / kombinacija
  • Variklio starterio tipas Reversinis paleidiklis
  • Su atjungimu nuo trumpo jungimo Taip
  • Valdymo įtampa Us 50 Hz AC 230 - 230 V
  • Darbinės įtampos tipas Kintamoji srovė
  • Darbinė galia kai AC-3 230 V 3 fazių 5.5 kW
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 11 kW
  • Darbinė srovė Ie 21.7 A
  • Darbinė srovė esant AC-3 400 V 25 A
  • Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas 20 - 25 A
  • Sąlyginės trumpojo jungimo srovės koordinavimas 2 230 V 50000 A
  • Sąlyginės trumpojo jungimo srovės koordinavimas 2 400 V 50000 A
  • Energijos sunaudojimas 2.1 W
  • Maksimali aplinkos temperatūra 55 °C
  • Kompensuotos temperatūros apsauga nuo perkrovos Taip
  • Atjungimo klasė 10 A klasė
  • Kontaktų jungties tipas Varžtinis sujungimas
  • Koordinavimo klasė pagal IEC 60947-4-3 2 klasė
  • Apsaugos klasė IP IP00
  • Apsaugos klasė NEMA Kita
  • Plotis 90 mm
  • Aukštis 123.4 mm
  • Gylis 228 mm
  • Valdymo įtampa Us 60 Hz AC - - V