Moeller series MSC-R Reversing starter MSC-R-12-M12(24VDC) - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Produkto informacija
Variklio paleidiklis / kombinacija
  • Variklio starterio tipas Reversinis paleidiklis
  • Su atjungimu nuo trumpo jungimo Taip
  • Valdymo įtampa Us DC 24 - 24 V
  • Darbinės įtampos tipas Nuolatinė srovė
  • Darbinė galia kai AC-3 230 V 3 fazių 3 kW
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 5.5 kW
  • Darbinė srovė Ie 11.3 A
  • Darbinė srovė esant AC-3 400 V 12 A
  • Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas 8 - 12 A
  • Sąlyginės trumpojo jungimo srovės koordinavimas 2 400 V 50 A
  • Energijos sunaudojimas 2.6 W
  • Maksimali aplinkos temperatūra 55 °C
  • Kompensuotos temperatūros apsauga nuo perkrovos Taip
  • Atjungimo klasė 10 A klasė
  • Kontaktų jungties tipas Varžtinis sujungimas
  • Koordinavimo klasė pagal IEC 60947-4-3 1 klasė
  • Apsaugos klasė IP IP20
  • Apsaugos klasė NEMA Kita
  • Plotis 90 mm
  • Aukštis 95 mm
  • Gylis 185 mm
  • Valdymo įtampa Us 50 Hz AC 0 - 0 V
  • Valdymo įtampa Us 60 Hz AC 0 - 0 V