Moeller series MSC-D DOL starter MSC-D-10-M9(24VDC) - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
  • Su atjungimu nuo trumpo jungimo Taip
  • Valdymo įtampa Us DC 24 - 24 V
  • Darbinės įtampos tipas Nuolatinė srovė
  • Darbinė galia kai AC-3 230 V 3 fazių 2.2 kW
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 4 kW
  • Darbinė srovė Ie 8.5 A
  • Darbinė srovė esant AC-3 400 V 9 A
  • Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas 6.3 - 10 A
  • Sąlyginės trumpojo jungimo srovės koordinavimas 2 400 V 150 A
  • Energijos sunaudojimas 2.6 W
  • Normaliai atvirų kontaktų skaičius 1
  • Maksimali aplinkos temperatūra 55 °C
  • Kompensuotos temperatūros apsauga nuo perkrovos Taip
  • Atjungimo klasė 10 A klasė
  • Kontaktų jungties tipas Varžtinis sujungimas
  • Koordinavimo klasė pagal IEC 60947-4-3 1 klasė
  • Apsaugos klasė IP IP20
  • Apsaugos klasė NEMA Kita
  • Plotis 45 mm
  • Aukštis 180 mm
  • Gylis 95 mm
  • Valdymo įtampa Us 50 Hz AC 0 - 0 V
  • Valdymo įtampa Us 60 Hz AC 0 - 0 V