Moeller series EMS2 Reversing starter EMS2-RO-Z-2.4-24VDC - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
  • Valdymo įtampa Us DC 24 - 24 V
  • Darbinės įtampos tipas Nuolatinė srovė
  • Darbinė galia kai AC-3 230 V 3 fazių 0.37 kW
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 0.75 kW
  • Darbinė srovė Ie 2.4 A
  • Darbinė srovė esant AC-3 400 V 2.4 A
  • Energijos sunaudojimas 4.1 W
  • Normaliai atvirų kontaktų skaičius 1
  • Normaliai uždarų kontaktų skaičius 1
  • Maksimali aplinkos temperatūra 60 °C
  • Kompensuotos temperatūros apsauga nuo perkrovos Taip
  • Atjungimo klasė 10 KLASĖ
  • Galimas montavimas ant bėgio Taip
  • Koordinavimo klasė pagal IEC 60947-4-3 1 klasė
  • Apsaugos klasė IP IP20
  • Apsaugos klasė NEMA Kita
  • Plotis 22.5 mm
  • Aukštis 99 mm
  • Gylis 114.5 mm
  • Valdymo įtampa Us 50 Hz AC 0 - 0 V
  • Valdymo įtampa Us 60 Hz AC - - V
  • Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas 0.18 - 3 A