Moeller series EMS2 DOL starter EMS2-DOS-T-9-24VDC - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Produkto informacija
Variklio paleidiklis / kombinacija
  • Variklio starterio tipas Tiesioginis paleidiklis
  • Valdymo įtampa Us DC 24 - 24 V
  • Darbinės įtampos tipas Nuolatinė srovė
  • Darbinė galia kai AC-3 230 V 3 fazių 1.5 kW
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 3 kW
  • Darbinė srovė Ie 9 A
  • Darbinė srovė esant AC-3 400 V 7 A
  • Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas 1.5 - 9 A
  • Energijos sunaudojimas 12 W
  • Normaliai atvirų kontaktų skaičius 1
  • Normaliai uždarų kontaktų skaičius 1
  • Maksimali aplinkos temperatūra 70 °C
  • Kompensuotos temperatūros apsauga nuo perkrovos Taip
  • Atjungimo klasė 10 KLASĖ
  • Kontaktų jungties tipas Spyruoklinė jungtis
  • Galimas montavimas ant bėgio Taip
  • Koordinavimo klasė pagal IEC 60947-4-3 1 klasė
  • Apsaugos klasė IP IP20
  • Apsaugos klasė NEMA Kita
  • Plotis 22.5 mm
  • Aukštis 99 mm
  • Gylis 114.5 mm
  • Valdymo įtampa Us 50 Hz AC 0 - 0 V
  • Valdymo įtampa Us 60 Hz AC - - V