Moeller series DIUL contactor combination DIULM12/21(24VDC) - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Produkto informacija
Kontaktorių rinkinys
  • Funkcija Atbulinės eigos saugiklis
  • Valdymo įtampa Us DC 24 - 24 V
  • Darbinės įtampos tipas Nuolatinė srovė
  • Normaliai atvirų kontaktų skaičius 6
  • Kontaktų jungties tipas Varžtinis sujungimas
  • Darbinės įtampos tipas Kintamoji srovė
  • Darbinė įtampa kai AC 50 Hz 24 - 690 V
  • Darbinė įtampa kai AC 60 Hz 24 - 690 V
  • Darbinė srovė Ie kai AC-1 400 V 12 A
  • Darbinė srovė Ie kai AC-3 400 V 12 A
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 5.5 kW
  • Darbinė galia NEMA 7.4 kW
  • Normaliai atvirų kontaktų skaičius 2
  • Apsaugos klasė IP IP20
  • Apsaugos klasė NEMA Kita
  • Plotis 90 mm
  • Aukštis 68 mm
  • Gylis 117 mm
  • Valdymo įtampa Us 50 Hz AC 0 - 0 V
  • Valdymo įtampa Us 60 Hz AC 0 - 0 V
  • DC darbinė įtampa 0 - 0 V