Moeller series DILMP 4-pole contactor DILMP20(24V50/60HZ) - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Produkto informacija
Kontaktorius kintamai srovei
  • Valdymo įtampa Us 50 Hz AC 24 - 24 V
  • Valdymo įtampa Us 60 Hz AC 24 - 24 V
  • Darbinės įtampos tipas Kintamoji srovė
  • Normaliai atvirų kontaktų skaičius 4
  • Kontaktų jungties tipas Varžtinis sujungimas
  • Darbinė įtampa kai AC 50 Hz 24 - 690 V
  • Darbinė įtampa kai AC 60 Hz 24 - 690 V
  • Darbinė srovė Ie kai AC-1 400 V 22 A
  • Darbinė srovė Ie kai AC-3 400 V 12 A
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 5.5 kW
  • Darbinė srovė Ie esant AC-4 400 V 10 A
  • Darbinė galia kai AC-4 400 V 4.5 kW
  • Plotis 45 mm
  • Aukštis 68 mm
  • Gylis 75 mm