Moeller series DILMP 4-pole contactor DILMP125(RDC24) - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Produkto informacija
Kontaktorius kintamai srovei
  • Valdymo įtampa Us DC 24 - 27 V
  • Darbinės įtampos tipas Nuolatinė srovė
  • Normaliai atvirų kontaktų skaičius 4
  • Kontaktų jungties tipas Varžtinis sujungimas
  • Darbinė įtampa kai AC 50 Hz 230 - 690 V
  • Darbinė įtampa kai AC 60 Hz 230 - 690 V
  • Darbinė srovė Ie kai AC-1 400 V 125 A
  • Darbinė srovė Ie kai AC-3 400 V 80 A
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 37 kW
  • Darbinė srovė Ie esant AC-4 400 V 115 A
  • Darbinė galia kai AC-4 400 V 28 kW
  • Darbinė galia NEMA 44.7 kW
  • Plotis 122 mm
  • Aukštis 170 mm
  • Gylis 160 mm
  • Valdymo įtampa Us 50 Hz AC 0 - 0 V
  • Valdymo įtampa Us 60 Hz AC 0 - 0 V