Moeller series DILM replacement coil DILM95-XSP(110V50/60HZ) - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Produkto informacija
Kontaktoriaus ritė
  • Valdymo įtampa Us 50 Hz AC 110 - 110 V
  • Valdymo įtampa Us 60 Hz AC 110 - 110 V
  • Darbinės įtampos tipas Kintamoji srovė
  • Valdymo įtampa Us DC 0 - 0 V