Moeller series DILM contactor DILM65-22(RDC24) - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Produkto informacija
Kontaktorius kintamai srovei
  • Valdymo įtampa Us DC 24 - 27 V
  • Darbinės įtampos tipas Nuolatinė srovė
  • Normaliai atvirų kontaktų skaičius 3
  • Kontaktų jungties tipas Varžtinis sujungimas
  • Darbinė įtampa kai AC 50 Hz 230 - 690 V
  • Darbinė įtampa kai AC 60 Hz 230 - 690 V
  • Darbinė srovė Ie kai AC-1 400 V 98 A
  • Darbinė srovė Ie kai AC-3 400 V 65 A
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 30 kW
  • Darbinė srovė Ie esant AC-4 400 V 25 A
  • Darbinė galia kai AC-4 400 V 12 kW
  • Darbinė galia NEMA 37 kW
  • Normaliai atvirų kontaktų skaičius 2
  • Normaliai uždarų kontaktų skaičius 2
  • Plotis 55 mm
  • Aukštis 115 mm
  • Gylis 147 mm
  • Valdymo įtampa Us 50 Hz AC - - V
  • Valdymo įtampa Us 60 Hz AC - - V