Moeller series DILM contactor DILM17-10(400V50HZ.440V60HZ) - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Produkto informacija
Kontaktorius kintamai srovei
  • Valdymo įtampa Us 50 Hz AC 400 - 400 V
  • Valdymo įtampa Us 60 Hz AC 440 - 440 V
  • Darbinės įtampos tipas Kintamoji srovė
  • Normaliai atvirų kontaktų skaičius 3
  • Kontaktų jungties tipas Varžtinis sujungimas
  • Darbinė įtampa kai AC 50 Hz 24 - 690 V
  • Darbinė įtampa kai AC 60 Hz 24 - 690 V
  • Darbinė srovė Ie kai AC-1 400 V 40 A
  • Darbinė srovė Ie kai AC-3 400 V 18 A
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 7.5 kW
  • Darbinė srovė Ie esant AC-4 400 V 10 A
  • Darbinė galia kai AC-4 400 V 4.5 kW
  • Darbinė galia NEMA 7.4 kW
  • Normaliai atvirų kontaktų skaičius 1
  • Plotis 45 mm
  • Aukštis 85 mm
  • Gylis 97 mm
  • Valdymo įtampa Us DC 0 - 0 V