Moeller series DILM contactor DILM11-11(24V50/60HZ)-PI - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Produkto informacija
Kontaktorius kintamai srovei
  • Valdymo įtampa Us 50 Hz AC 24 - 24 V
  • Valdymo įtampa Us 60 Hz AC 24 - 24 V
  • Darbinės įtampos tipas Kintamoji srovė
  • Normaliai atvirų kontaktų skaičius 3
  • Kontaktų jungties tipas Spyruoklinė jungtis
  • Darbinė įtampa kai AC 50 Hz 24 - 690 V
  • Darbinė įtampa kai AC 60 Hz 24 - 690 V
  • Darbinė srovė Ie kai AC-1 400 V 40 A
  • Darbinė srovė Ie kai AC-3 400 V 11 A
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 4 kW
  • Darbinė srovė Ie esant AC-4 400 V 6 A
  • Darbinė galia kai AC-4 400 V 2.5 kW
  • Normaliai atvirų kontaktų skaičius 1
  • Normaliai uždarų kontaktų skaičius 1
  • Plotis 45 mm
  • Aukštis 85 mm
  • Gylis 115 mm
  • Valdymo įtampa Us DC 0 - 0 V