Moeller series DILER Control relay DILER-31-C(24V50/60HZ) - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Produkto informacija
kontaktorinė relė
  • Valdymo įtampa Us 50 Hz AC 24 - 24 V
  • Valdymo įtampa Us 60 Hz AC 24 - 24 V
  • Darbinės įtampos tipas Kintamoji srovė
  • Darbinė srovė 10 A
  • Darbinė srovė Ie 400V 3 A
  • Montavimo būdas DIN bėgis / varžtas
  • Normaliai uždarų kontaktų skaičius 1
  • Normaliai atvirų kontaktų skaičius 3
  • Darbinė įtampa kai AC 50 Hz 17 - 500 V
  • Darbinė įtampa kai AC 60 Hz 17 - 500 V
  • DC darbinė įtampa 24 - 220 V
  • Darbinės įtampos tipas AC/DC
  • Nominali jungiklio srovė 10 A
  • Papildomų kontaktų tipas Spyruoklinė jungtis
  • Plotis 45 mm
  • Aukštis 58 mm
  • Gylis 52 mm