Produkto informacija
Apsaugos nuo viršįtampio modulis
  • Funkcija Varistorius
  • Darbinės įtampos tipas Kintamoji srovė
  • Darbinė įtampa kai AC 50 Hz 110 - 250 V
  • Darbinė įtampa kai AC 60 Hz 110 - 250 V
  • DC darbinė įtampa 0 - 0 V