Moeller series DILA Control relay DILA-22(220V50/60HZ)-PI - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Produkto informacija
kontaktorinė relė
  • Valdymo įtampa Us 50 Hz AC 220 - 220 V
  • Valdymo įtampa Us 60 Hz AC 220 - 220 V
  • Darbinės įtampos tipas Kintamoji srovė
  • Darbinė srovė 16 A
  • Darbinė srovė Ie 400V 4 A
  • Montavimo būdas DIN bėgis / varžtas
  • Normaliai uždarų kontaktų skaičius 2
  • Normaliai atvirų kontaktų skaičius 2
  • Darbinė įtampa kai AC 50 Hz 17 - 500 V
  • Darbinė įtampa kai AC 60 Hz 17 - 500 V
  • DC darbinė įtampa 24 - 220 V
  • Darbinės įtampos tipas AC/DC
  • Nominali jungiklio srovė 16 A
  • Papildomų kontaktų tipas Įkišamo terminalo jungtis
  • Plotis 45 mm
  • Aukštis 68 mm
  • Gylis 75 mm