Moeller series BBA Accessory Busbar adapter BBA0R-32-PI - EATON (pavadinimas tikslinamas)
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Produkto informacija
Šynos adapteris
  • Montavimo bėgio surinkimas 2 montavimo bėgiai
  • Pajungimo tipas 3 laidininkai AWG 10
  • Nominali srovė In 32 A
  • Min. magistralinės jungties storis 5 mm
  • Maks. magistralinės jungties storis 10 mm
  • Adapterio plotis 90 mm
  • Bėgio plotis 35 mm
  • Šynos atstumas 60 mm