Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
Prekės ženklas
SCHNEIDER ELECTRIC
Elektrobalt prekės kodas
222732
EAN kodas
Gamintojo prekės kodas
CR1F150M7
Produkto informacija
Produkto informacija
Kontaktorius kintamai srovei
  • Valdymo įtampa Us 50 Hz AC 220 - 230 V
  • Valdymo įtampa Us 60 Hz AC 220 - 230 V
  • Valdymo įtampa Us DC 220 - 230 V
  • Darbinės įtampos tipas AC/DC
  • Darbinė srovė Ie kai AC-1 400 V 250 A
  • Darbinė srovė Ie kai AC-3 400 V 150 A
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 75 kW
  • Darbinė srovė Ie esant AC-4 400 V 50 A
  • Darbinė galia kai AC-4 400 V 22 kW