Kirtiklis saugumo 3P 63A 30kW (AC23) į skydą raudona rankena P3-63/EA/SVB - EATON
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje
032600
EAN kodas
Produkto informacija
Kirtiklis
  • Tinka kaip pagrindinis jungiklis Taip
  • Tinka kaip priežiūros / aptarnavimo jungiklis Taip
  • Tinka avariniam stabdymui Taip
  • Jungiklių skaičius 1
  • Maks. darbinė įtampa Ue AC 690 V
  • Darbinė įtampa 690 - 690 V
  • Srovė Iu 63 A
  • Srovė kai AC-23 400V 63 A
  • Srovė kai AC-21 400V 63 A
  • Darbinė galia kai AC-3 400 V 30 kW
  • Nominali trumpalaikė srovė Icw 1.26 kA
  • Darbinė galia kai AC-23 400V 30 kW
  • Perjungimo galia esant 400 V 30 kW
  • Trumpojo jungimo srovė 100 kA
  • Polių skaičius 3
  • Įrenginio konstrukcija Sumontuoto prietaiso fiksuoto montavimo technika
  • Tinka montavimui iš priekio 4 kiaurymių Taip
  • Jungiklio spalva Raudonas
  • Valdymo elemento tipas Durų jungiamoji rotacinė pavara
  • Užrakinamas Taip
  • Kontaktų jungties tipas Varžtinis sujungimas
  • Priekinės dalies apsaugos klasė IP IP65
  • Apsaugos klasė NEMA 12
  • Plotis 87 mm
  • Aukštis 102 mm
  • Gylis 128 mm