Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kabelis komutacinis LC/SC 9/125 SM duplex LSZH 45m geltonas - EFB-ELEKTRONIK

Kabelis komutacinis LC/SC 9/125 SM duplex LSZH 45m geltonas - EFB-ELEKTRONIK

Elektrobalt prekės kodas
527905
Gamintojo prekės kodas
O0360.45
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje

Produkto informacija

Optinių skaidulų kabelis
  • Pluošto tipas Vienmodis 9/125
  • Išorinio apvalkalo spalva Geltonas

Jus taip pat gali sudominti