Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kabelis komutacinis LC/SC 50/125 MM OM2 optinis, duplex, 2mm 5m - EFB-ELEKTRONIK

Kabelis komutacinis LC/SC 50/125 MM OM2 optinis, duplex, 2mm 5m - EFB-ELEKTRONIK

Elektrobalt prekės kodas
527902
Gamintojo prekės kodas
O0320.5
Reali prekė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje

Produkto informacija

Optinių skaidulų kabelis
  • Pluošto tipas Daugiafunkcinis režimas 50/125
  • Kategorija OM 2

Jus taip pat gali sudominti